Belgrad Ormanı nerede, Giriş ücreti nedir

Puan: 10 out of 10 | Oy veren : 1 kişi. | Toplam Puan: 10.

1910200919912.jpg

Belgrad ormanı istanbulun en harika semtlerinden biri olan Sarıyer de bulunmaktadır.Sarıyerden Bahçeköye giden yol üzerinde Bahçeköye daha yakındır.

Yaz,kış sarıyer semtinin insanlarını ağırlamaktadır.Sadece bu  bölge dışındanda bir çok insana ev sahipliği yapmaktadır.İnsanları dinlendiren tabiatı huzur veren sessizliği mis gibi havasıyla çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir.

Belgrad ormanına hafta içi giriş ücretsizdir.

Hafta sonu girişlerde kişi başı 10.00 TL dir.Toplu  olarak girilirken kapıdaki ücret toplayan kişiler indirim yapmaktadır.

Belgrad Ormanı Giriş ücreti nedir yorumlar (0)2013-02-09 22:29:42, Güzel: 1 , Kötü: 1

Belgrad ormanı içlerine direkt giden bir otobüs yoktur. Bahçeköy`e giden bir vasıta ile veya Sarıyer`den taksi ile gidebilirsiniz.

belgrad-ormani.jpg

Belgrad Ormanları Otobüsle Ulaşım

42, 42M, 42T Otobüslerinden birine binerseniz, Bahçeköy`de inmeniz yeterli. Zaten şoföre sorarsanız sizi en uygun piknik bölgesinde veya orman içine giden yolda indirecektir.


Özel Araçlar Belgrad Ormanına Gidiş

Belgrad ormanlarının ilk girişi kemerburgaz üzerinde, diğer girişi ise maslak-sarıyer yönü üzerinden zekeriyaköy girişindendir.

Yakınsanız kemerburgaz yolu üzerinden de ulaşabilirsiniz. ancak kolay olan maslak-sarıyer yönünde ilerlerken zekeriyaköy girişinden bahçeköy`e kadar orman içinden gitmektir.

Ormana girmek Hafta içi ücretsizdir, Hafta sonu 10.tl` dir.

Belgrad Ormanına nasıl gidilir yorumlar (0)2013-03-31 11:14:03, Güzel: 0 , Kötü: 0

Sonraki Soru:Rihanna istanbula ne zaman geliyor