Deniz Baysal Oynadığı Diziler

Puan: 3 out of 10 | Oy veren : 1 kişi. | Toplam Puan: 3.

deniz-baysal.jpg

Deniz Baysal 5 Nisan 1991 İzmir doğumludur.İzmir Karşıyaka Belediye Tiyatrosun`da oyunculuk eğitimi alan genç oyuncu,kısa zaman sonra oyunculuk hayatına geçmiştir.

Senaryosu Mahsun Kırmızıgül`e ait olan Babalar ve Evlatlar filmi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.Fox Tv ekranlarının merakla izlenen dizisi Derin Sular ve Kanal D`nin büyük ses getiren dizileri arasında yer alan Kayıp şehir dizilerinde rol almıştır.2013 yılın`da başrollerini Berna Laçin,Sinan Tuzcu ve Burak Hakkı`nın üstlendiği Aşk Ekmek ve Hayaller dizisin`de Uğur`un yıllar önce izini kaybettiği annesi`nin katili`nin kızı Karaca karakterini canlandırmaktadır. Babası`nın yaptığı tüm kötülüklere dayanamayarak çok küçük yaşlarında evden kaçan ve tek başına ayakta durabilmeyi başarmış bir rolü canlandırmaktadır.Güzel oyuncu 171

2014 yılın`da Star tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan yaz sezonu komedi dizisin`de Kaçak Gelinler`den Kainat`ı canlandırmaktadır.Kainat lise`de aşık olduğu Ege`nin uğruna tam evlenmek üzereyken düğünden kaçıp evini ve ailesini terk eden kaçak gelinlerden Kainat`ı canlandırmaktadır.

Deniz baysal hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için http://dizioyunculari.net/oyuncu/deniz-baysal.htm adresine giriş yapmanızı öneririz.

Deniz Baysal Resimleri

deniz-baysal-2.jpgdeniz-baysal-1.jpgdeniz1.jpgdeniz-baysal.jpgdeniz-baysal-4.jpgdeniz-baysal-3.jpgdeniz-baysal-5.jpgdeniz-baysal-6.jpgdeniz-baysal-7.jpg

Deniz Baysal kaç yaşında, Deniz Baysal evli mi yorumlar (0)2014-07-10 14:23:33, Güzel: 0 , Kötü: 0

Önceki Soru:Güneş lekelerinden korunmak için ne yapmalıyımSonraki Soru:Açelya Topaloğlu kimdir