Erkek arkadaş ile ne kadar yakınlaşılmalı

Puan: 3 out of 10 | Oy veren : 1 kişi. | Toplam Puan: 3.

erkeklerle-ne-kadar-yakin-olunur.jpg

Bir bayanın yada bir erkeğin karşı cinsle arkadaşlığı illa ki  duygusal anlam taşımamaktadır.Bir kadın ve bir erkek normal olarak aynı cinslerle kurulan arkadaşlıktan çok daha sağlam bağlarla kurulabilir.

Erkeklerin ve kadınların birbirleri ile olan arkadaşlıkları hemcinsleri olan arkadaşlıklarından çok daha kalıcı ve çok daha yararlıdır. Karşılıklı tüm düşünce ve duyguları rahatça paylaşabileceğiniz erkek arkadaşınız için duygusallıktan uzak bir arkadaşlığı yaşıyorsanız şanslısınız demektir.

Bir bayanın normal bir erkek arakadaşı olması demek hayatında bir çok kolaylığıda beraberinde getirmektedir. Erkek arkadaşı olan bayanlar genellikle  seçici ve bir o kadar da erkeklere karşı dikkatli yaklaşır.Erkek arkadaşı ona nasıl hareket etmesi gerektiğini yada bir erkeğin hareketlerinin ona ne anlattığını söylemektedir.Bir erkek arkadaşınız varsa kendinizi şanslı saymalısınız.Bir aşk yaşıyorsanız ve bir sevgiliniz varsa onunla ne kadar yakın olacağınıza birlikte karar verirsiniz.Onunla güldüğünüz,yanında mutlu ve huzurlu olduğunuz biri ile her şekilde yakanlaşacağınız size kalmıştır.Yakınlaşmak için güven duymak gerekmektedir.Sevgiliniz size güvende olduğunuzu ve onun yanındayken hiçbir şeyden korkmamanız gerektiği hissini size yaşatmalıdır.Bu duyguyu hissettiğiniz bir erkekten kolay vazgeçemezsiniz.

Sevdiğinizi ve sevildiğinizi hissettiğiniz birine karşı uzak durmanız mümkün değildir siz ne düşünürseniz düşünün ne kadar yakın duracağınızı anca ve ancak bedenler belirler. Sevgiliniz ile işler ciddileşmeden herşeyi paylaşmanız doğru değildir, ama neleri paylaşacağınıza karar verecek tek kişi sizsiniz. Bir kadın her zaman duyguları okumada erkeklerden daha iyidir, duygularınıza güvenin. Kalbiniz size en doğrusunu söyler.

Sevgilime neler anlatmak doğru yorumlar (0)2013-11-29 12:03:21, Güzel: 0 , Kötü: 0

Önceki Soru:Yeşil çay zayıflatırmıSonraki Soru:Cuma günü yapılması gerekenler