Hırsız ne yapar

Puan: 10 out of 10 | Oy veren : 1 kişi. | Toplam Puan: 10.

images44.jpg

Günümüzün en sıkıntılı sorunu olmaktan çıkıp artık sadece hırsızlıkla kalmayıp insanların canınada zarar veren mahlukatlar demek istiyorum.Hırsız çalışmayan kendini aciz hisseden hiç bir işe yaramadığını düşünen zavallılar diyerek konuya başlamalıyım sanırım.

Hırsızlar başkalarının mallarını ,paralarını  kendilerinde bu hakkı görerek çalan harcayan hatta insanların mahremiyetine giren kişilerdir. Hırsızlar genellikle çalışmayı sevmeyen kısa yoldan para ve mal sahibi olmak isteyen başkalarının mallarını gaspederek yaşayan kişilerdir.

Hırsızlar kendilerine çalmayı meslek haline getirmişlerdir. Bazıları bu mesleğe okadar çok alışmışlardırki çalmadan duramayacak hale gelmektedirler. Normal olarak çalışan emek sarfeden yorulan hatta çalışmakla ömrünü geçiren insanlara bunu yapmak doğrumudur diye kendilerine hiç sormazlar.Hırsızlığın boyutu yoktur.Sizden bir kalemide çalan hırsızdır evinizdeki tüm varlığınızı çalanın boyutuda aynıdır. Adı üzerinde hırsızlıktır.

Böyle insanların var olduğunu bilip hayatımızdaki insanların seçimini çok iyi yapmalıyız.Tanımadan kimseyle arkadaşlık kurmamalıyız.Hırsızlara karşı önlemler almalıyız.

Kaliteli marka anahtar ve kilit kullanmak, alarm sistemleri kurmak, gerekiyorsa güvenlik firmaları ile anlaşıp denetleme sağlamak hırsıza karşı alınacak yollardan bazılarıdır. Hırsız evinize girip işi bittikten sonra polisten medet ummayın, çünkü polis hırsızı yakalamış olsa bile size geri dönen bir para olmayacaktır.

Hırsız insanlar arasındaki en aşağılık kişidir. Çaldığı paraların boğazına düğüm olmasını ve aldığı paraların hastane masrafına gitmesini diliyorum. Yakın zamanda ölümcül bir hastalığa yakalanıp sürünmesi, ölmeyip acı çekmesi dileğiyle konuyu kapatıyorum.

Hırsız Ne Demek yorumlar (0)2013-02-18 13:24:52, Güzel: 1 , Kötü: 0

Önceki Soru:Satılık EV ilanları siteleriSonraki Soru:Sitcom nedir