İlk buluşmada ne giyilir

Puan: 3 out of 10 | Oy veren : 1 kişi. | Toplam Puan: 3.

Okula, işe, gezmeye veya eğlenmeye gidiyor olalım hep bir "ne giysem" sorusu dolaşır. İlk buluşmada ne giyileceği ise hepsinden daha stresli bir konu olabiliyor. Ancak kızlar panik yapmaya gerek yok. İlk buluşma için nasıl hazırlanmanız gerektiği konusunda size yardımcı olacağız.

ilk-bulusmada-ne-giymeli.jpg

Makyajınızda ve saçınızda abartılı olmaktan kaçının. Doğal bir görünüm her zaman avantaj sağlar.

makeup-3.jpg

Kıyafetinizin ilk buluşmanın olacağı mekana uygunluk taşımasına özen gösterin. Örneğin aşağıdaki fotoğrafa baktığımızda rahat ve samimi bir mekana veya sinemaya giderken tercih edilebilcek bir kıyafet olmadığını söyleyebiliriz.

ff-600x900.jpg

Kıyafetinizde renkleri çok karıştırmayın: Kıyafetinize değil size odaklansın değil mi kızlar:) Kat kat giyilen kıyafetler ve rengarenk kıyafetler dikkat dağıtan ve erkekler tarafından da çok beğenilmemektedir.

london-street-style-fashion-week-03-sartorialist.jpg

Kendi tarzınızı yansıtan sade kıyafetlerinizi takı ve aksesuarlarla zenginleştirebilirsiniz. Siyah mini bir elbise bu anlamda uygun olabilir. Dekolte miktarının çok olmamasına özen gösterin.

sade-ve-sik.jpg

Elbise tercih etmeyecekler ise  güzel bir kot pantolon ve üzerine giyeceği sade ve şık bir gömlek  ile fark yaratabilirler.

c338c758396f99b0ae756ea6c8c6ca6d.jpg

Çok yüksek topuklu ayakkabılara giymemeye çalışın. Yüksek topuk sizi daha dişi bir görüntüye ulaştırsa da aşırı yüksek topuklar kendinizi gergin hissetmenize sebep olacaktır. Eğlencenizin bozulmasını istemeyiz.

yuksek-topuklu-bot-modelleri-0.jpg

Çantanızı hem aksesuar hem de acil durumlar için kullanın. Yanınıza alacağınız şık bir çantada gerekliolma durumuna karşı makyaj malzemelerinizi ve parfümünüzü bulundurmayı unutmayın.

buyuk-canta-modelleri-2013.jpg

Parfüm şişesine girmişçesine parfüm sıkmayın. Kokular karşı taraf ile etkileşimde önemlidir. Ancak yoğun kokular rahatsızlık verici olabilmektedir. Ayrıca elinize sıkacağınız parfüm buluşma anında toklaştığınızda onun eline bulşacaktır ve gün boyu kokunuzu hatırlamasında etkili olacaktır.

parfum-1.jpg

İlk buluşmada ne giymeli yorumlar (0)2014-01-18 11:29:05, Güzel: 0 , Kötü: 0

Önceki Soru:Ilk buluşmada öpüşmek doğru muSonraki Soru:Şeker hastalığı belirtileri nelerdir