Kwella Losyon nasıl kullanılır

Puan: 10 out of 10 | Oy veren : 1 kişi. | Toplam Puan: 10.

Kwella Losyonu, vücuttaki minik parazitleri temizlemek için kullanılır, çoğu zaman bu parazitler görülmeyecek kadar küçüktür. Uyuz paraziti veya benzeri asalaklar kaşıntıya sebep olur ve bulaşıcıdır. Sabun veya şampuan ile ölmez.

uyuz.jpg

En çok kullanılan tedavisi kwelleda losyondur, eczaneden kolayca alabilirsiniz. Kwellada lotion kullanırken akşam öncelikle güzel bir banyo yapılır, sonra vücut bir miktar kurulanır, temiz vücut üzerine losyon sürülür, bir pamukla sürebilirsiniz, fakat iyice yayılmasını isterseniz elinize döküp yağ gibi elinizle sürün. Cildinizde aşırı bir hassaslık yoksa losyonu farketmeniz mümkün değildir. Kuruduktan sonra rahatça uzanıp dinlenebilrisiniz.

Losyonu sürdükten sonra yıkanmayın, gece öylece uyuyun. Gece ortaya çıkmaya çalışan parazitler ölecek ve hepsi temizlenecektir.

Ertesi gün tüm elbiselerinizi ve havluyu sıcak suyla yıkanmak üzere çıkarın. güzelce banyo yapın. böylece tüm parazitlerden kurtulmuş olursunuz.

Evde bir kişide parazit varsa bile herkeste kwelleda losyon uygulanması gerekir. aksi taktirde temizlendiğiniz parazit birkaç gün sonra size de bulaşır.

Uyuz için Kwella Lotion kullanımı yorumlar (0)2013-02-12 21:26:01, Güzel: 1 , Kötü: 0

Önceki Soru:Sitcom nedir