Oyuncu olmak icin kaç yaşında olmak gerekir

Puan: 3 out of 10 | Oy veren : 1 kişi. | Toplam Puan: 3.

oyunculuk-yasi.jpg

Oyucu olmak için yaşın hiçbir önemi yoktur. Diziler`de yada filmler`de her rol alan her yaştan oyuncu görülmektedir.Bir kişinin kaç yaşında oyuncu olabileceğine yaşı değil yetenekleri karar verir. Fakat dizide oynamak için velinizin izni gereklidir.

Oyuncu olmak yetenek ve kabiliyetinizin bu konuda gelişmiş olması gerekmektedir.Herkes annesinin karnında tabi ki oyuncu olarak doğmamaktadır. Oyunculuk isteyerek yapılması gereken bir meslektir.Çalışma ssatleri diğer meslekler göre çok daha uzundur.Oyunculuk mesleğini seçen birinin işinde belirli bir saati yoktur.Kabiliyetiniz ve yeteneğiniz varsa eğer oyunculuk yapmak istiyorsanız yapmanız gereken size en yakın olan bir cast ajansa başvurmaktır. Oyunculuk gösterişli bir meslektir.Oyunculuk yapmak istiyorsanız mutlaka bir cast ajansa başvurmanız gerkmektedir.Cast ajansa kayıt yaptırmak için şahsen yada web adreslerinden başvuru yaparak ön görüşmeye çağrılırsınız.Ajans sizi görüşmeye çağırdığı zaman fotoğraf çekimi ve deneme çekimi yaparak sizin kabiliyetinizi değerlendirmeye alır. Size uygun bir rol olduğu zaman ajans size ulaşmaktadır.

cast-ajans.jpg

Cast Ajans Adresleri

www.hyattcasting.com

www.ajansella.com

www.castajansim.com

www.istanbulajans.org

www.lifecastingajans.com

www.abcajans.net

www.donkisot-cast.com

www.zindiciajans.com.tr

www.erberk.com.tr

www.tunaajans.com

www.maydonozajans.com

www.mandalinacasting.com

www.imcajans.com

www.vitamincasting.com

Kaç Yaşında oyuncu olabilirim yorumlar (1)2013-12-03 18:07:05, Güzel: 0 , Kötü: 0

Önceki Soru:Sol kol ve çenede uyuşma, gögüs agrısı gibi şikayetlerim var ne olabilir acabaSonraki Soru:Bayan arkadaş arıyorum bursadan