Ruh ikizi ne demektir

Puan: 10 out of 10 | Oy veren : 1 kişi. | Toplam Puan: 10.

ay-kalp.jpg

İnsanın kendisine yakın hissettiği kendisi gibi düşündüğü aynı şeylerden hoşlandığı beraber bişeyler paylaştığı ve paylaştığı şeylerden mutlu olduğu ve hayatı onunla dolu dolu yaşadığı kişidir.

Çoğu insanlar yıllardır ruh ikizlerini aradıklarını fakat bulamadıklarını söylerler.Birinin ruh ikizimiz olup olmadığını anlamamız çokta zor değildir aslında zor olan o kişiyi bulmaktır.Hani denir ya ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgini  işte tamda bu kişidir ruh ikizimiz.Aynı şeyleri hissettiğiniz aynı şeyleri düşündüğünüz hatta sizi özlediğini hissettiğiniz aynı şeyleri aynı anda söylediğiniz kişidir.Bazen insanlar ruh ikizlerini buldukları halde kendi sorunları kendi sıkıntıları yada ellerinde olmayan bazı sorunlardan dolayı onları kaybedebilirler. Bu insanlar bilirlerki bir daha aynı duyguyu aynı hissi başka biriyle yaşayamazlar.O kişi yanınızda olmasa bile duygularınız hisleriniz aynıdır bunu bilirsiniz hissedersiniz.

Ruh ikizinizi bulmak yada onla beraber olmak size verilen bir armağandır.Bu kişiyi bulduğunuzda kaybetmemeniz dileğiyle.

Ruh ikizi nedir yorumlar (0)2013-02-13 17:09:20, Güzel: 0 , Kötü: 0

Önceki Soru:Ruh ikizimizi nasıl bulabilirizSonraki Soru:Sevgililer günü için hangi parfümü alsam