Ruh ikizimizi nasıl bulabiliriz

Puan: 10 out of 10 | Oy veren : 1 kişi. | Toplam Puan: 10.

cift568.jpg

Ruh ikizinizi bulmanız için aramanıza gerek yoktur. Eğer şanslıysanız hayat sizin karşınıza zaten onu çıkaracaktır ama bazen insanlar burnunun dibindekini fark demezler. Böyle olduğunda da hep sızlanıp dururlar hep yanlış kişilerin karşılarına çıktığını savunurlar.

Kadere inanırmısınız bilmiyorum ama insanlar bazen kendi kaderlerini kendileri belirlerler.Kaederde bazen iki yol sunulur bizlere ; eğer kaderimizle birlikte şansımızda varsa ömür boyu mutlu olabileceğimiz o kişiyle hayatın bir yerinde yolun bir yarısında mutlaka karşılaşırız.

Ruh ikizim olduğunu nasıl anlarız. Eğer aynı şeyleri hissediyorsanız, Sizin söyleyeceğinizi bir bakmışsınız o sizden önce dile getirebiliyorsa aynı şeylerden zevk alıp aynı şeyler sizi mutlu ediyorsa o kişi sizin ruh eşinizdir.Sakın kaybetmeyin.

Önemli nokta: Ruh ikizi dediğiniz manken veya oyuncu olması gerekmez, televizyonda gördüğünüz tiplere aldanıp çevrenizde beyaz atlı prens aramayın. Oyuncular ve mankenler öncelikle birsürü makyaj yapıp , sonra da gerekiyorsa phostoshop ile rütuş yaparlar. Ruh ikiziniz güzellik salonuna gitmediği için size sıradan görünür, önemli olan saçlarını ne tarafa tadarığı değil, nereye baktığıdır. Kalbinden geçenleri görmeyi deneyin. Doğru kişiyi göreceksiniz.

Ruh ikizini dürbünle aramayın. elinizi uzatsanız yeterli.

Ruh ikizimi nasıl bulurum yorumlar (1)2013-02-12 10:21:30, Güzel: 0 , Kötü: 0

Önceki Soru:Böcek ilaçlaması nasıl yapılırSonraki Soru:Ruh ikizi ne demektir