Sevdiğim kıza kendimi nasıl beğendirebilirim

Puan: 10 out of 10 | Oy veren : 1 kişi. | Toplam Puan: 10.

Sevdiğiniz kişinin sizi beğenmesi için ilk önce kendinize güveninizin tam olması gerekmektedir. Kişi kendinden emin ise herşey çok daha kolay olacaktır.

Birini seviyorsunuz ve o kişinin sizden hoşlanmasını sağlamak istiyorsunuz.İlk önce karşınızdaki kişinin dikkatini çekmeniz gerekmektedir.Birinin dikkatini çekmek için hoş ve bakımlı olmanız gerekmektedir.Kendi kişisel bakımınız tam olmalı üstünüz başınız temiz olmalı.Kişilere göre beğenmek göreceli bir kavramdır herkesin beğenme şekli farklıdır.

Kimi giyimine önem verir ,kimi kişisel bakımına kimi ayakkabısına bakar,kimi kokusuna sizin beğendiğiniz yada  sevdiğiniz insan hangisine bakıyor. Bunu öğrenmeniz gerekmektedir.Bir kişinin isteklerini,ilgi alanını bilmeden ona yaklaşmaya çalışmanız mümkün değildir.Onla ilgilendiğinizi ona belli etmeniz gerekmektedir.Ortak bir arkadaş yada ilgi alanı  olan bir konuyla karşısına çıkmalısınız .Onla ilgilendiğinizi ona belli etmeniz gerekli.Sevdiğiniz kişinin ilk tepkisi çok önemlidir.Sevdiğiniz kişiyle konuşurken gözlerinin içine bakarak konuşun bu onu en çok etkilemenin ilk yoludur.

Sevdiğiniz Kişinin Sizi Beğenmesi İçin Yapmanız Gerekenler;

1) Bakımlı olmak

2) Kendinize olan güveninizin tam olması

3) Ortak ilgi alanlarını keşfetmek yada ortak arkadaş bulmak

4) Gözlerinin içine bakarak konuşmak

5) Ondan hoşlandığınızı belli etmek

6) Küçük jestlerde bulunmak

7) Onun sizin için değerli olduğunu hissettirin

8) Onun yanında eğlenceli ve sempatik olun.

9) Onun size karşı olan duygularından emin olduktan sonra adım atın.

Sevdiğim kızı nasıl etkilerim yorumlar (1)2013-03-23 14:19:48, Güzel: 0 , Kötü: 0

Sonraki Soru:Özgünlük Nedir