Ela gözlere hangi saç rengi uygundur

ela-gozlere-sac-rengi1.jpg

Ela gözlere en çok yakışacak saç renkleri hangisidir.

Ela göz rengine en çok yakışan saç rengi açık renklerdir.Fakat saç rengini sadece göz rengine göre seçemeyiz.Ten rengide en az göz rengi kadar önemlidir.

Göz rengimize gidecek bir saç rengi seçtiğimizde eğer tenimize uygun bir saç rengi tutturamamışsak mutlaka saçlarımız başkasından ödünç aldığımız bir perauk gibi duracaktır.Ela göz rengi için seçilen saç rengi genellikle açık kumral,küllü kumral,sarı ve sarının tonlarıdır. Evde kolayca Saç rengini açmak için bazı ipuçları vardır.

Kendine güvenen bakımlı bayanların ilk tercihi sarı saçlardır.Açık sarı saçlar hatta çok açık sarılar bu göz rengine en çok giden saç rengidir.Beyaz tenli ela gözlü birinin saç rengi için tercihi çok açık sarı yerine kumral olmalıdır.Teni beyaz olduğu için çok açık sarı saç yüzünü oldukça solgun gösterecektir.Halkın tabiri ile söyleyecek olursak ölü suratı gibi duracaktır.Özellikle sarı saç makyaj istemektedir.Saçın açıklığına karşı yüzümüz renkli olmalıdır ela gözlerimizi ortaya çıkaran göz makyajımızı yapmış olmalıyız. Saç renkleri kadar uygulanacak saç modelleri de gözleri açığa çıkarması açısıdan önemlidir.

ela-gozlere-sac-rengi.jpg

Ela göze hangi saç rengi gider

Önceki cevap:Kiralık Ev ilanı siteleri (ücretsiz) Sonraki Cevap: Fazla Mesai Nasıl Hesaplanır