Zayıflama haplarına güvenebilir miyiz

Puan: 10 out of 10 | Oy veren : 1 kişi. | Toplam Puan: 10.

Zayıflama hapı çeşitleri her geçen gün artmaktadır. Son dönemde piyasaya çıkan antakya biberi zayıflama hapı diğer yöntemlere göre daha tutarlı görünüyor. özellikle biber seven insanların fazla kilolu olmadığı düşünülürse bilimsel kanıtların tutarlı olduğu söylenebilir. İçeriğinde biber olduğu için midesinde problem olanlar ve hamile kadınlar kullanmaması daha iyi. Fakat sağlık sorunu olmayanalr için faydalı olacak bir zayıflama hapı.

Bunun yanında acai berry ve altın çilek gibi hapların etkisi tam olarak bilinmemektedir. Durum ne olursa olsun zayıflama hapı kullanırken kesinlikle bitkisel ürünlerden olmasına dikkat edin kimyasal içerikli bir sayıflama hapı istenmeyen sonuçlar doğurabilir.
zayiflama hapı

Zayıflama Hapı Nedir

Zayıflama hapı genellikle metabolizama hızlandırıcı özelliktedir. Piyasada birçok çeşidi bulunan ve yemek hissini azaltan veya tokluk hissi veren haplar mevcuttur. Bunun yanında zayıflama hapları farklı kişilerde değişik etki gösterebilir, bu açıdan doktora danışarak bünyenize uygun bir ilaç kullanmanız faydalı olacaktır.

Zayıflama Hapları çeşitleri: Piyasada mevcut bulunan: Lipitabs, Maurers, red pepper, afrika mango, altın çilek ve zayıflama çayı çeşitleri bulunmaktadır. Bu zayıflama haplarını kullanacak kişilerin kilo problemini düşünmeden öncelikle herhangi bir alerji olup olmadığını kontrol ettirmek daha uygundur. Çünkü kilo problemi olan kişilerde aynı zamanda zayıf bir bünye bulunur. zayıf bünye aşırı yağlardan ve spor yapmadığı için zayıf kaslardan da kaynaklanır aynı anda birçok zayıflatıcı etki ile zayıflama hapı ters tepki yapabilir.

Biberli Zayıflama Hapı

Kısa süre önce piyasada bulunan antakya biberi birkaç alerji vakası sonucu piyasadan toplatılmıştır ve şu anda satılmamaktadır. benzer özellikteki red pepper ise acı biber özleri ile metabolizmayı hızlandırmayı amaçlar. Amaç yağları direkt yakmak değil, hücreleri ve sindirim sistemini hareketlendirmektir. zayıflama hapı olarak kullanılan biber özütlü besin takviyeleri her ne kadar kimyasal madde içermese bile biber yemeye alışmamış kişilerde ciddi sorunlar yapabilir, Eğer çiğ köfte yerken ağlayacak kadar gözünüz yaşarıyorsa zayıflama hapları size uygun değildir.

Likit Fiber

Likit fiber isimli zayıflama hapı özellikle yemek hissini ortadan kaldırmayı amaçlar. tokluk hissi daha az yemeyi sağladığı için doğal olarak zayıflama da kendiliğinden gelecektir. Fakat bu zayıflama hapının içeriği iyice incelenip doktora danışmadan kullanılması, diğer tüm zayıflama hapları gibi en önemli konudur..

Zayıflama hapları Yan etkisi var mı

Zayıflama hapları Kullanırken tavsiye edilen doz miktarını aşmamak önemlidir. Zayıflama hapı genelde ilaç olarak satılmaz , fakat yinede doktora danışmak , en azından bir diyetisyenin görüşlerini almak faydalıdır. Zayıflama çayları ise doğal içerikli gıda takviyesi veya bitkisel çözümlerdir. Tedavi amaçlı kullanılamaz çünkü ilaç değildir. kronik bir kilo fazlalığı varsa mide kelepçesi veya zayıflama kemeri gibi farklı çözümler aramak da gerekbilir.

UYARI: Zayıflama hapı çeşitleri direk olarak herhangi bir rahatsızlık ve hastalığı önleme veya tedavi amacı ile kullanılmaz. Hamile bayanların kullanması önerilmez. Ürün bileşiminde bulunan maddelerden birine alerjisi olanlar kullanmaz. Zayıflama hapları

Zayıflama hapı zararları:

zayıflamak için kullanılan bir hap olarak piyasaya çıkan birçok ürün bulunmaktadır. Her ne kadar metabolizmayı hızlandıran bir ürün olarak piyasaya çıkmış olsa da , bu tip hapların yan etkileri sürekli tartışılmıştır. Esas problem hapların içeriği değil, hiç jimnastik yapmadan kilo verme isteğidir, hapların kilo verme iddiası gerçek olsa dahi spor yapmayan bir bünyede vücudun hangi bölgesinden kilo verileceğine hap net olarak belirleyemez, tüm yağlar erimeye başladığında ise hareketsiz kişide bu yağların sindirim sistemi ile atılması çok zordur. böylece istenmeyen bölgelerden kilo verilmesi ve göbek, basen gibi bölgelerde kiloların daha fazla kalması ihtimali vardır.

En iyi zayıflama yöntemi ise günlük jimnastik yapmak ve düzenli egzersiz ile kilo vermektir. Kilolar sihirli şekilde bir haftada alınmadığı gibi sihirli şekilde ortadan kaybolmaz, 5 yılda alınan kiloları yavaş yavaş vermek en azından bir yıllık bir süreyi gerektirir.

zayıflama hapı yorumlar (0)2013-04-26 16:32:56, Güzel: 1 , Kötü: 0

Önceki Soru:F1 Hangi kanalda Sonraki Soru:Incir reçeli tarifi