Kerem Bursine iletişim adresi nedir

kerem-bursin.png

Kanal D`nin gençlik dizilerin`den biri olan Güneşi Beklerken dizisin`de Kerem karakteri ile kısa sürede bir çok hayran kitlesine sahip olan yakışıklı oyuncu başarsı ile olduğu kadar yakışıklılığı ve sempatik tavırları ile de izleyicilerin beğenisini kazanmaktadır.

Kerem Bürsin yurt dışında uzun süre oyunculuk yapmış olup kısa bir süre önce Ülkesine dönerek burada mesleğine devam etmektedir.Başarılı oyuncu özellikle dizi çekimleri için vaktinin büyük bir kısmını sette harcamaktadır.Güneşi Beklerken çekimleri sırasında oyuncular müsait olduklarında set ziyaretine gelen hayranları ile görüşmekte ve resim çektirmektedirler.Özellikle sette gelen ziyaretçileri geri çevirmemeleri hayranlarının kendilerine karşı olan hislerini kat ,kat arttırmaktadır.

kerem-bursin.jpg

Kerem Bürsin ile Nasıl Tanışabilirim

  • Kerem Bürsin ile tanışmak için Güneşi Beklerken dizisin`de Kerem Bürsin çekimleri olduğu günleri fan sitesinden takip ederek dizi setine ziyarete giderek.
  • dizioyunculari.net sitesindeki internet adresinden yakışıklı oyuncuya kerem bursin sayfasından ilgisini çekebilecek bir mesaj bırakarak.
  • Bağlı bulunduğu ajans ile iletişime geçerek.
  • Sosyal Paylaşım ağların`dan kendisine ne kadar hayran olduğunuzu anlatarak.
  • Gittiği spor salonuna üye olup onun gittiği saatleri takip ederek.
  • Yakın arkadaşlarından biri ile iletişime geçmeye çalışarak.

kerem-bursin-2.jpg

Zeynep`in büyük aşkı Kerem ,özellikle Zeynep`e olan aşkıyla hayranlarının büyük ilgisini çekmiştir.Aşkına sahip çıkıp sevdiği kadını herşeye rağmen koruyan ve her zorlukta yanında olabilen bir erkek olarak bayanların gönüllerini fet etmiştir.

Kerem bursin`e nasıl ulaşanilirim

Önceki cevap:Güneşi beklerken dizi çekim seti nerede Sonraki Cevap: Yörelerin şiveleri nedir