Köpek Çiftlikleri

k9.jpg

İstanbulda bulabileceğiniz köpek çiftliklerinden bazıları şunlardır.

 

GreenDog

Özellikle Kennel K-9 polis köpekleri yetiştirilmesi ve satışı konusunda çalışan gelişmiş bir köpek çiftliği. Klimalı taksi ve köpek oteli gibi hizmetler sunmaktadır.

http://www.greendog.com.tr/

 


RinTinTin Eğitim ve Danışmanlık

Köpek eğitimi ve köpek seçimi konularında danışmanlık veren bir firma.Mesaj panosuna ilan bırakabilirsiniz, şansınız varsa güzel bir yavru köpeğe ücretsiz sahip olma imkanınız bile var.

http://www.rintintinedu.com/

 


Turkuaz Köpek Çiftliği

Temiz hava ortamında, köpekler için alttan ısıtmalı tesislerde, temiz ve bakımlı bir köpek çiftliği. Pansiyon özelliği de bulunuyor.

Adres: İçmeler Tuzla / İstanbul.

http://www.turkuazkennel.com/

 


VonGard

Özellikle Alman kurt köpeği üretimi ve eğitimi üzerine uzmanlaşmış bir köpek çiftliği. Pansiyon ve konaklama imkanı bulunmaktadır.

http://www.vongrand.com/

 


Vun Juliet

Köpek eğitimi ve köpek malzemeleri satışında 10 yıllık bir deneyimle çalışan firma, standartları yükseltiyor.

http://www.vonjuliet.com/

 


WofWof Dog Hotel

Köpekler için bir otel, hem konforlu, hemde köpeğinizin sosyal etkileşimi için faydalı olacaktır. Köpek oteli olmasına rağmen site içindeki ilan panosuna aradığınız köpekler hakkında bilgi bırakabilrisiniz. Siteye satılık köpeği olanlar da sıkça uğramaktadır.

Köpek huzur evi ve köpek ana okulu başka birçok köpek çiftliğinde bulamayacğaınız özelliklerden.

www.wofwofdoghotel.com/


 

Bunun dışında özel bir köpek veya süs köpeği almak istiyorsanız yine bu sitelere ilan bırakabilir veya bir petshop firmasına uğrayabilirsiniz. Köpek çiftliği daha büyük ve kapsamlı olduğu için bu listede sadece köpek çiftlikleri verilmiştir.Köpek çiftlikleri köpekler için pansiyon-otel hizmeti vermekte ve köpek cinsleri seçimi konusunda danışmanlık yapmaktadır. web sitelerinden telefonlarına ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Petshop`lar sadece köpek değil birçok evcil hayvan satışı yapar. Yakınlarda ulaşacağınız bir petshop`a giderek köpek bulmaları konusunda talepte bulunusanız istediğiniz bir köpeğin annesine sahip olan birine ulaşabilirler. Bildiğiniz gibi petshoplar çoğu zaman köpek mamasını evlere kadar servis etmektedir. ve Birçok petshop sahibinde köpek sahiplerinin özel köpekleri hakkında bilgi bulunur.

Köpek Çiftliği İstanbul

Önceki cevap:Affiliate Marketing Ne Demek Sonraki Cevap: DUHA SURESi MEALi