Turkcell SMS Engelleme

Puan: 10 out of 10 | Oy veren : 1 kişi. | Toplam Puan: 10.

turkcell.jpg

Türkcell ile yeniliklerin arkası kesilmiyor.Tüm kullanıcılarına sunduğu SMS+ ile sunduğu mesajlaşma hizmetini üst boyuta taşımaktadır.SMS+ sayesinde mesaj yönlendirmek istenmeyen mesajları engellemek mesajları e-postada arşivleme yada mesajlara otomatik imza eklemek mümkündür.

Türkiye`de ilk kez hayata geçiren Turkcell?in SMS+`ı, SMSYönlendirme, SMSEngelleme, SMSArşivleme ve OtomatikİmzalıSMS servislerinden oluşan bir paket.SMS+ servis paketine abone olmak için SMSPLUS yazarak 2222`ye göndermek, Turkcell Online İşlem Merkezi?ni ziyaret etmek ya da 532`yi aramak yeterli.

SMSEngelleme: SMSENGELLE yazarak 2222`ye göndererek servise abone olunabilir. Herhangi bir numarayı engellemek için ise SMSENGELLE yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra telefon numarası eklenerek 2222`ye gönderilir. Sadece belli numara ya da numaralardan mesaj almak için ise SMSIZIN yazıp numarayı ekleyerek 2222?ye gönderilir.

SMSYönlendirme: SMSYONLENDIR yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra mail adresi ya da telefon numarası yazılarak 2222`ye gönderilir.

SMSArşivleme:SMSARSIV yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra mail adresi eklenerek 2222`ye gönderilir.

OtomatikİmzalıSMS: SMSIMZA yazıp, imza metnini ekleyerek 2222`ye gönderilir.

SMS+ aboneleri alt servislere Turkcell Online İşlem Merkezi`ni ziyaret ederek ya da 532`yi arayarak da abone olabiliyor. SMS+ servislerini kullananlar istedikleri zaman kullanımlarına ara verip hizmeti yeniden başlatabiliyor.

Turkcell SMS nasıl engellenir yorumlar (0)2013-04-20 17:14:59, Güzel: 0 , Kötü: 0

Önceki Soru:Greenpeace ile aynı alanda çalışan sivil toplum kuruluşları hangileridirSonraki Soru:Okullar ne zaman kapanacak 2013