Adsense Ödemeleri

google-adsense-1.jpg

Adsense her nerede olursa olsun web sitesi sahibi olanların reklamlar aracılığı ile gelir sağlamasıdır.Sitede yayınlanan reklamlardan gelir elde etmektir.

Adsense büyük yada küçük tüm reklam türlerini içine alabilecek bir reklam ağı gelir kaynağıdır.Her ay site sahiplerine yüzlerce dolmar kazandırmaktadır.Tabiki emeksiz hiçbir iş olmadığı için adsense içinde emek harcamak gerekmektedir.Bazı kişiler bunu hileli yollardan yapmaya çalışsalarda mutlaka tespit edilmektedirler.Reklam ağından para kazanabilmek için google`in iki farklı sistemini iyi anlamak gerekmektedir.Bu iki sistemin adı ADWORD ve ADSENSE sistemidir.Bu şekilde para kazanmak için Adwordstaki reklam veren kişilerin en çok hangi kelimelere önem verdiğini bilirseniç daha çok ücret kazanırsınız.

Adsense `den Nasıl Yararlanılır?

Yapılması gereken şey google`ın adsense servisini kullanarak web sitesi olan herkes para kazanabilir.Yapılması gereken faal durumdaki web sitesiniz ve kişisel bilgileriniz ile google adsense programına başvurmaktır.Google`da Türk firmalarının sayısı arttıkça Türkçe sitelerde Adsense kullanmak gittikçe daha fazla kazandırmak gerekmektedir.

Adsense ödemeleri ne zaman yapılır

Adsense ödemeleri normal olarak ay sonunda yapılır. çoğu zaman ayın 28`i geldiğinde EFT olarak para gönderilir. Fakat yeni üye iseniz aynı ay sonunda ödeme beklemeyin. Adsense ödemeleri gerye dönük olarak yapıldığı için Ayın 15`inde hesap toplanır ve bir sonraki ay sonunda ödenir.

Adsense Nedir

Önceki cevap:Göz doktoruna ne zaman gitmeli Sonraki Cevap: Engellilere araba fiyatları indirimli mi