Bebek Telsizi Fiyatları

bebek-telsizi-zararli-mi-1.jpg

Yeni annelerin özellikle bebeklerinin başlarından ayrılmak istememeleri,onların uyurken bile yanlarında kalmak istemeleri kadar doğal ne olabilir ki?Buna çözüm olarak üretilmiş olan bebeğiniz kendi odasında uyurken size diğer odadan onun sesini duymazı kolaylaştıracak yada görüntülü ve sesli olarak izleyip görebileceğiniz bebek telsizlerinin herhangi bir zararı varmıdır?

Bebek telsizleri cep telefonlarında çok daha fazla radyo frekansı radyasyonu yayarlar ve bu telsizleri bebeğinizin yanına koymak bebeğin sağlığı açısından aşırı zararlıdır.Nasıl bir bebeğin yanına cep telefonunu yaklaştırmak zararlıysa telsizlerde aynıdır.Özel bir üniversitede yapılan bir araştırmada telsizlerden çıkan bu radyasyonun bebeğin direk olarak beynine girdiği tespit edilmiştir.Bir kişinin beyni 20 yaşına kadar tamamen oluşumunu tamamlamadığı için bu frekans radyasyonlarının doğrudan beyne ulaşması çok kolay olduğu tespit edilmiştir.

Bebek Telsizi Fiyatları

Bebek telsizi fiyatları markaya göre ve etki mesafesine göre değişmektedir. Fiyatı 40 lira olandan başlayıp 750 liraya kadar fiyatları vardır.

Philips bebek telsizi fiyatları 150-200 lira arası,

Chicco bebek telsizi fiyatları 100-500 lira arası,

Kraft bebek telsizi fiyatları 100-150 lira arası,

Sinbo bebek telsizi fiyatları 40-100 lira arası,

weewell bebek telsizi fiyatları 150-800 lira arası değişen fiyatı vardır.

Bebek telsizi zararlı mı

Önceki cevap:Üçgenin Çevresi Formülü Sonraki Cevap: Kuram,Tez,Hipotez nedir