Bir Kızı Nasıl Kendime Aşık Ederim

helemor.jpg

Aslında istediğimiz insanı elde etmemiz çok kolay gibi görünmesede bu konuda kadınların daha fazla şansı var gibi geliyor düşündükçe,Kadının erkek üzerinde etkisinin daha fazla olduğu yıllardır kanıtlanmıştır.

Karşımızdakini  aşık etmek istiyorsak en önemli kural pozitif olmamızdır.Yapılan bir araştırmaya göre karşımızdaki insanların sorunlardan kaçmadan olumlu çözüm yoluna gider pozitif düşüncelere sahip sürekli herşeye muhalefet olmayan kişilerin daha çok yanında istedikleri kanıtlanmıştır.

Samimi davranmalıyız, içten olmalıyız.Hissettiklerimizi karşı tarafa belli etmeyiz.Kendimize olan güvenimiz tam olmalı.Başkasından akıl almadan neler yapabileceğimizi göstermeliz.

Kibar olmalıyız karşımızdakina karşı nasıl davranmamız gerektiğini iyi bilmeli. Hareketlerimizi,davranışlarımızı ilgi çekici olması için basitleştirmemeliyiz. Kendimize has ve kibar davranmalıyız.

Bakımlı olmalıyız gerek makyaj, gerek kişisel bakımımız tam olmalıdır, fazla dikkat çekici olmamalıyız. Güzellik ipuçları konusunda bilgi edinip güzel ve yakışıklı olmak için gereken kuralları uygulamalıyız.

Yanındaki arkadaşınız yanımıza uygun olmalı bize benzeyen  kişilikte olmalı, Sohbet etmeyi bilmeliyiz onunla beraberken sohbet edebilecek konum da olmalıyız.Neşeli olmalıyız karşımızdakine enerji vermeliyiz.

Herşeyden önce kendimizle barışık olmalıyız.Hissettiğimiz gibi bakmayı bilmeliyiz.Eğer karşımızdakinin aşık olmasını istiyorsak onu istediğimizi hissettirerek bakmayı öğrenmeliyiz.Naturel olmayılız kendimizi karşımızdakine doğal halimizle aşık etmeliyizki ilerleyen zamanlardasıkıntı çekmemeliyiz

Bir kişiyi kendimize nasıl aşık edebiliriz

Önceki cevap:Kuru Buz Nerede Bulunur Sonraki Cevap: HÜSEYİN KAĞIT