Canvas Tablo ne demektir

2.jpg

Kanvas tablo; Elektronik (Dijital ortamda) bir resmin çoğaltılma işlemine verilen isimdir. Kanvas tablo`da zemin olarak ince tuval kullanılır ve baskıda mürekkep ile renklendirme işlemi yapılmaktadır.

Kanvas tablo maliyet olarak ucuzdur bunun nedeni dejital ortamda rahatlıkla çoğaltılmasından dolayıdır, kanvas tablonun istediğiniz boyutunu ve istediğiniz resmi seçerek baskı yaptırabilirsiniz ancak yağlı boya ile yapılan tabloların sanatçı tasarımı olduğundan emek verildiğinden ve yapım aşaması uzun sürdüğünden yağlı boya tablolar canvas tabloya göre daha maliyetlidir.

Canvas tabloların akrilik baskı ile tablo sektöründe sıklıkla rastlanılan ve kullanılan bir üründür. Kanvas tabloların yağlı boya tablo ile hiç bir ilişkisi olmadığından yağlı boya tablo ile arasında büyük boyutta fark bulunmaktadır.

Eğer tablo asacağınız mekan lüks, önem verdiğiniz bir mekan değilse sadece estetik bir tablo asmak için tablo alıyorsanız kanvas tablo sizin için en idealidir, ancak mekanınıza önem veriyorsanız ve tabloya`da önem veriyorsanız kesinlikle yağlı boya tablo almanızı öneriyorum.

Kanvas tablo nedir

Sonraki Cevap: Justin hangi takımlı, hangi takımı tutuyor ?