Ekin koç`a nasıl ulaşabilirim

ekin-koc.jpg

Ekin Koç Sana Bir Sır Vereğim dizisi`nin yakışıklı Tilkisi,Aylin`in biricik aşkı olan başarılı oyuncu Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ilk oyunculuk deneyimi olmasına rağmen bir çok hayran kitlesine sahip olmuştur.

Yakışıklı oyuncu Aylin`e olan aşkı ve samimi hareketleri ile izleyenleri kendine hayran bırakmıştır. Özellikle hayranları`nın büyük bir kısmı genç bayanlardan oluşmaktadır.Samimi ,cana yakın ve sempatik tavırlarını özel hayatında `da hayranlarına karşı devam ettiren yakışıklı oyuncu ,kısa sürede oyunculuk konusunda büyük başarı elde etmiştir.Ünlü oyuncu ile tanışmak isteyen hayranları Sana Bir Sır Vereceğim dizi çekimleri sırasında dizi setinde ziyaret ederek tanışma fırsatı elde etmiştir.

Yakışıklı oyuncu ile tanışmak isteyen hayranlarının gün geçtikçe sayısı artmaktadır.Sana Bir Sır Vereceğim dizisi final bölümü yayınlandıktan sonra bir müddet ortalarda görünmeyen yakışıklı oyuncuya en kolay nasıl ulaşabileceğiniz hakkında sizlere bir kaç öneride bulunmak isitiyoruz.

ekin-koc-1.jpg

Ekin Koç`a En Kolay Nasıl Ulaşılabilir ?

  • Ekin Koç`a ait olan fan sitesin`den oyuncunun gittiği yada gideceği mekanlar takip edilebilir.
  • dizioyunculari.net sitesin`den Ekin Koç için ayrılmış olan sayfaya ünlü oyuncunun dikkatini çekecek özel bir mesaj bırakarak ve buradaki  facebook yada twitter adresine girip oyuncuya özel bir mesaj göndererek.
  • Yakışıklı oyuncu`nun gittiği spor salonuna üye olabilirsiniz.
  • Kendisine yakın olan bir arkadaşını takip edip onunla iletişime geçerek sizi tanıştırmasını sağlayabilirsiniz.

Ekin koç`a nasıl ulaşabilirim

Sonraki Cevap: Not Defteri dizisi Oyuncuları