Ekin koç´a nasıl ulaşabilirim

ekin-koc-7.jpg

Ekin Koç songünler de adından sık sık söz ettiren yakışıklı ,karizmatik güleryüzlü olan genç oyuncu sempatik ve içten davranışlarıylada tüm hayranlarının ilgisini üzerine çekmektedir.

Günümüzde bir sanatçı yada oyuncu ile tanışmak istiyorsanız onun ne yaptığını nereye gittiğini nerelerde kimlerle olduğunu takip etmeniz gerekmektedir.Twitter hesaplarından yada fan sayfasından sanatçının günlük yaşamı takip edilmelidir.Ekin Koç Fox Tv Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile büyük bir çıkış yapıp özellikle genç kızlardan oluşan yoğun bir hayran kitlesine sahiptir.Kızların akıllarını başından alan bir sempatiklik ve yakışıklılığa sahip olan genç oyuncu hayranları ile tanışmaktan son derece mutlu olduğunu ,hayranlarının ne kadar çok olduğunu gördükçe ayaklarının yerden kesildiğini yaptığı bir röportajın`da açıklamıştır.Yakışıklı oyuncu ile tanışmak için dizi setine`de gidebilirsiniz.Ekin Koç çekimleri Zekeriyaköy`de gerçekleşen Sana Bir Sır Vereceğim dizisi için haftanın 4 günü mutlaka sette olduğunu belirtmektedir.Ekin Koç hayranları yakışıklı oyuncuyu sette ziyaret ettiklerini ve kesinlikle ekranlarda göründüğü kadar sempatik olduğunu üzerine basarak vurgulamaktadır.

Yakışıklı oyuncu Vahide Gördüm ve Altan Gördüm`den oyunculuk dersleri almıştır.Yakışıklı oyuncu Vahide Gördüm ve Altan Gördüm`den ders aldığı için kendini çok şanslı hissettiğini söylemektedir.

Ekin Koç Resimleri

ekin-koc-8.jpg

ekin-koc-7.jpg

ekins-koc-6.jpg

ekin-koc-5.jpg

ekin-koc-3.jpg

ekin-koc1.jpg

ekin.jpg

Ekin koç la nasıl tanışılır

Önceki cevap:Acil kilo verme yolları Sonraki Cevap: Bardak pastası tarifi

ahmet yiğit

ben ekin abiye bayılıyorum onun hayranıyım abimden bile daha çok seviyorum iyi akşamlar

2013-11-30

asya türmen

ekin 27 yaşında ama neden hey görli dergisinde 21 yaşında yazıyo?

2013-11-19

Ziyaretçi

ekin seni cok seviyorum

2013-12-01

sedef

ekin koç çokk yakışıklı onu çok seviyoruz.ekin 20 yaşında.keşke demet özdemirle sevgili değilmiş. dila danışmanla sevgiliymiş.

2013-12-08

meliha zoroğlu

ekin koç ve demet özdemir sizi çok seviyorum benim eniştem ünlü birisi ve tek dilediğim benim sizle telefonda konuşmam bu hayalim gerçekleşirse ben galiba bayılırım............ :) aytil gerçek hayatta sevgili olursunuz inşallah dila danışman dizide kötü karakter ama gerçekte öyle değil biliyoruz ama senin dilay la öpüşmüş bir resmin var onu kaldıttır o çok kötü bir resim senden o gün nefret etmeye başlamıştım ama olsun seni çok seviyorum 2 tane sevdiğim ünlü var 1. ekin koç 2. demet özdemir bitalerim benim :))))))))))))))))))

2013-12-11

yağmur

ekin koç hangi takımı tutuyo?

2013-12-13

berivan

ekin seni çoooook seviyorum tek hayalim seninle konuşmak

2013-12-21

murat altınmakas

ekin koç ben sizi çok seviyorum ve demet özdemirde unutmadım ben sizle iletişim kurmak istiyorum ve yemin ederim rüyamda hep sizi görüyorum ve hiç uyanmak istemiyorum ne olur bana bir süpriz yapın ne olur

2014-01-15

melisa

ekin koçun telefon numarası bilen varmı

2014-01-19