Google Makalesi Nasıl Yazılır

backlink-google-seo.jpg

Tanıtım yazısı Web sitelerini tanıtmak için yazılan .Tanıtımı yapılan web sitesinin arama motorlarında en üst noktada çıkmasını yada diğer sıralarda olmasını sağlayan en önemli yazıdır.

Tanıtım yazısına başlarken en önemli noktalardan biri; iyi bir başlığa sahip olmamızdır. Unutmamamız gereken en önemli konu tanıtım yazılarımızın google tarafından değerlendiriliyor olmasıdır. Yazılarımız doğal ve bir o kadarda içten olmalıdır.

Samimi kelimelerle giriş yapmalıyız.Başlığımız daha çok soru niteliği taşımalıdır. Googlede reklam olduğu kesin görülen ve keskin dille yazılmış tanıtım yazıları site için zararlıdır. Başlığımız 3 kelimeden az olmamalıdır.

Kompozisyon kurallarını hatırlayalım.Konuya giriş yani site hakkında ön bilgiler verelim bu bilgileri verirken samime ve içten sözcükler kullanalım.İkinci bölüm gelişme kısmında sitemizi tüm ayrıntıları ile tanıtalım  tanıtımı yaparken kendi kelime haznemizden kendi bilgilerimizden yararlanalım ki yazımız samimi olsun. E n son sonuç bölümüne geçildiğinde artık site tanıtımının sonuna gelmiş bulunmaktasınız bu noktada site ile eklemek istediğiniz son bilgileri ekleyip,konuyu toparlayıp, noktayı koymalıyız.

Tanıtım yazısında başlık ve gelişme bölümü kadar sonuç bölümününde çok önemli olduğunu unutmayalım sonuç bölümünü yazarken kendimizi site ziyaretçilerin yerine koyarak  onların isteklerini örnek sorular verip cevaplandıralım.

Web sitesinde iyi bir seo yapmak için kaliteli içerik en önemli unsurdur.

Tanıtım Yazısı Nasıl Yazılır

Önceki cevap:Cosplay Resimleri Sonraki Cevap: Hangi kredi kartı, hangi bankaya ait