Mutlaka izlenmesi gereken filmler

Film izlemek istiyor  hangi filmi izleyeceğinize karar mı  veremiyorsunuz ?

O zaman doğru adrestesiniz.Yılın en çok izlenen filmleri`ni sizler için seçtik.

hangi-filmi-izlesem.jpg

ESCAPE

İzlemenizi şiddetle tavsiye edebileceğimiz harika bir macera filmi.Üst düzey güvenlik ile korunan bir hapishane`den kaçmak için yapılan planlar ve bu süreç içinde ki macera,heycan dolu saatler...

olum-oyunu.jpg

ÖLÜM OYUNU

Londra`da yılbaşı için buluşan bir kaç arkadaşın canları sıkılınca oynadıkları bir oyunun şiddeti arttıkça sonuç cinayete kadar gider.Polisin katili bulma çabası ve müthiş bir kaçış planı..

yuksekteki-golge.jpg

YÜKSEKTEKİ GÖLGE

Ödül avcılığı yapan yakışıklı oyuncu annesinin ölümünden sonra babasını bulmak için yaşadığı macera dolu dakikaları anlatmaktadır.

colony.jpg

THE COLONY

Buzul çağının başlaması ile insanların yaşadığı zorlu heycan dolu dakikalar

the-road.jpg

THE ROAD

ABD`de yaşanan bir kıyamet sonrasında  herkesin ayrı yerlere gitmesi.Gidenlerin arasında bir baba oğlun aldığı uzun yolda yaşadığı sıkıntılar.

Filmi izlemek için linke girmeniz yeterli

pazari-unutma.png

PAZARI UNUTMA

Bir mücevher dükkanında çalışan güzel genç bir kadının alzaymır hastası olan yakışıklı bir erkekle yaşadığı aşkı anlatan romantik komedi tadında bir aşk filmi

ask-limani.jpg

AŞK LİMANI

Kendi halinde insanların yaşadığı ufak bir kuzey kasabasına yerleşen gizemli bir kadının kasaba halkına uzak duruşunu ve bu arada kasabada ki bir mağza sahibi olan aşkını anlatmakta olan Romantik Komedi tadında bir film.

evli-lik-anlasmasi.jpg

EVLİLİK ANLAŞMASI

Çok iyi iki arkadaş 10 yıl sonra hala bekar olurlarsa birbirleri ile evlenmek için aldıkları bir karar ve bu karardan sonraki yaşadıkları zaman.Romantik aşk kokan harika bir film.

Hangi filmi izlesem

Önceki cevap:Köfteli Kesme çorbası yapımı Tarifi Sonraki Cevap: Pamir pekin Hayatı, Pamir pekin resimleri