Nasıl kolayca zengin olunur

nasil-zengin-olunur.jpg

İnsanlar yaptıkları işlere aldıkları ücrete  göre gruplara ayrılırlar.İşçi olarak çalışan grubun zengin olma olasılığı çalışarak mümkün değildir.Bu grubun zengin olabilmesi için kendilerine bir miras yada piyango çıkması gerekmektedir.

Diğer grup üst düzey çalışanlardır.Şirket sahipleri ,mühendisler,Mali Müşavirler vs. bu grubun çalışarak zengin olma olasılığı yüksektir.Akıllı bir yöneticiyse işlerini çoğaltmanın yolunu arayıp bulan ve sonunda işlerini yükseltebilen,fırsatlar karşısında kendini geliştirebilen,fırsatları kollayabilen imkanları kendi çıkarları doğrultusunda kullanabilen bir kişilik mutlaka bunu kendilerine olumlu şekilde kullanırlar.

Bir diğer sistemde havuzdur,havuz sistemi birbirine güvenen kişilerin bir araya gelerek büyük sermayeler yaratarak büyük işlere girişmeleridir.

Bir diğeri dua etmektir.Hem çalışıp hem dualarını esirgemeyen kullarını Allah geri çevirmemektedir.Kişi duadan uzak kalmamalıdır.Zengin olmak için dua ve sadakadan kaçınılmamalıdır.Gözünü karartmadan Allah`tan zengin olmayı istemek utanılacak yada ayıplanacak bir durum değildir.

Nasıl zengin olunur

Önceki cevap:Anneler Günü Şiiri Sonraki Cevap: Bebek Kıyafeti kaç Derecede yıkanmalı