Online kolay oyunlar

kolay-oyun.jpg

Bir oyunun kolay olması demek içeriğinin basit olması anlamına gelmez.Örneğin angry birds gibi dünyayı sallayan bir oyun kolay olarak algılanabilir, fakat arkaplanında yatan altyapı ve fizik motoru düşünüldüğünde oyun programcıları açısından hiç kolay olmamıştır.

Diğer bir kolay oyun özelliği ise oynama sırasında ve bölümler arası geçişte uzun süre bekletmemesidir. Bu açıdan bakılınca internette rahatlıkla bulunan flash oyunlar çok kolaydır.

AcilSoru ekibi olarak hazırladığımız flash oyun sitesindeki oyunlar arasında kolay oyunlar bölümü olduğu gibi sitedeki en güzel özelliklerden biri aile korumasıdır. Oyun2d üzerinde oyun eklenirken zor ve kolay seviyesi yanında yaş grubuna uygunluğu açısından da değerlendirilir. Oyunlar içinden en az 3-4 resim eklenir. Böylece yükleme süresini dahi beklemeden oyunun kolay mı yoksa zor mu olduğu hemen anlaşılır. Oyun hakkında fikir sahibi olan çocuklar da kolayca oyuna başlayabilir.Oyun sitesinde Futbol oyunu gibi basit ve sakıncasız oyunlar oynayabilir ve gol atabilrisiniz :)

Oyuna başlamak için aşağıdaki resme tıklayınız:

klay-oyunlar.jpg

sunger-bob-oyunu.jpg

avril-oyunlari.jpg


En kolay oyunlar

Sonraki Cevap: İddia Ne Zaman Başladı