Romantik Komedi Filmleri Listesi

eternal-sunshine.jpg

Sil Baştan

İki yıl birlikte olduğu kız arkadaşından şaşırtıcı bir haber alıyor,kız bilimsel bir deneye katılarak ilişkilerini tamamen hafızasından silmektedir.

 


 

jeux-d-enfants.jpg

Cesaretin Varmı Aşka

Julien ve Sophie okul yıllarından beri çok iyi iki arkadaştırlar.Hareketli ve ve kurnaz olmaları ile birlikte sürekli birbirlerinin sınamaktadırlar.

 


 

what-women-want.jpg

Kadınlar Ne İster

Marshalla söylenen yeni görevde müdürün bayan olduğu söylenir.Marshall ,yeni bayan müdürü ile anlaşabilmek için kadınların ne hissettiği ve neleri düşündüğünü anlamasını sağlayabilecek bir testten geçirilecektir, bu testten geçerken başına ufak bir kaza gelecek ve bu kazayla kadınların tüm içinden gelen sesleri duymaya başlayacaktır.

 


 

fifty-first-dates.jpg

50 İlk Öpücük

Henry,yalnız başına kahvaltı ederken Lucy`ye  görür görmez çarpılır.Genç kızın ilgisini bir şekilde mutlaka çeker. Faakt bilmediği bir gerçek vardır, bu kız bir hafıza problemi yaşamaktadır. Filmin ilk dakikalarında bunu öğreneceğiniz için burada söylemekte sakınca yok. muhteşem bir aşk filmi.

 


 

love-actually.jpg

Aşk Her Yerde

Filmin konusu insanların yaşamında aşkın yerini anlatmaktadır.

 


 

pretty-woman.jpg

Prety Woman

Saygıdeğer ve zengin iş adamı Edward hayat kadını olan Vivian`a aşık olur. Ünlü bir iş adamı sıradışı bu sevgili karşısında acaba nasıl bir yol izleyecektir.

 


 

titanic.jpg

Titanic

Dünyanın en büyük facialarından bir  tanesinde yaşanan derin aşk.

 


 

askin-buyusu.jpg

Aşkın Büyüsü

Anne,babası öldükten sonra Jacop beş parasız ve evsiz kalmıştır.Yaşadığı olaylar veteriner olarak bir sirkte çalışmasına neden olmuştur.

 


 

friends-with-benefits.jpg

Arkadaştan Öte

Justin Timberlake ve Mile Kunis gibi  muhteşem iki yıldız bir ardada. Arkadaş olarak başlayan birliktelikleri çok farklı boyutlarda bir aşka dönüşüyor.


indir.jpg

Aşk Geliyorum Demez

Gençlerin çok hoşuna gidecektir. Türkçe aşk filmi hemde çok romantik.

En iyi romantik komedi filmleri

Önceki cevap:Php Smarty function ve block nedir, smarty nasıl yapılır Sonraki Cevap: Reklam sms nasıl engellenir