Saç Düzleştirici Zararlı mı

sac-duzlestiriciler-saca-zarar-verirmi.jpg

Saç düzleştiriciler son yıllarda gençlerin en büyük yardımcısı olmuştur.Fön çektirmek için vakti olmayan yada sürekli fön çektirmek için maddi olanaklara sahip değilseniz gerçekten de düzleştiriciler kurtarıcı görevini üstlenmektedir.

Saç düzleştiricilerin bir çok modeli çıkmıştır.Son zamanlarda saçın parlaklığını sağlayan düzleştiriciler en çok satılanlar arasında yer almaktadır.Saç düzleştiriciler fön gibi saçı düzleştiriyor görünse`de fönle aynı görevi görmezler.Fön`de saçın düzleşmesi için fırçayla saç taranırken sıcak hava uygulanır.

Fakat saç düzleştiriciler sıcak yüzey direk olarak saça temas ederek saçın yıpranmasına neden olmaktadır. Saç düzleşticiler kalın bir maşa gibi olup,tutacak yerleri biraz geniş ve porselenle kaplıdır.Saç düzleştiriciler de porselen kısım ısınır saç arasından geçerek ısıyla birlikte düzleşir.Bu arada ısı direk saça temas ettiği için zamanla yanma ve yıpranma oluşur.Saça direk direk sıcaklık veren herşey zarar verir.Saçı aşırı sıcak suyla yıkadığınız zaman saç köklerine zarar vermiş olursunuz.

Saç Düzleştirici Çeşitleri

sac-duzlestirici10.jpgsac-duzlestirici9.jpgsac-duzlestirici8.jpgsac-duzlestirici7.jpgsac-duzlestirici6.jpgsac-duzlestirici5.jpgsac-duzlestirici4.jpgsac-duzlestirici3.jpgsac-duzlestirici.jpgsac-duzlestirici1.jpgsac-duzlestirici2.jpg

Saç düzleştirici saça zarar verirmi

Önceki cevap:Onur Koç Albümleri Sonraki Cevap: istanbul ingilizce Kursları Listesi