Sevgilimi öpmek günah mı

opusmek.jpg

İlk öpücük ,ilk aşk bunların yerinin hep ayrı olduğu ve insanların en özel anlarından biri olduğu söylenir. Sizce de ilk öpücük bu kadar özelmidir ? Yoksa ilk öpücüğü özel kılan şey yaşadığınız anmıdır?

Nasıl öpüşülür videolu anlatım.

İlk öpücük adına bir sürü şiirler,makaleler hatta hikayeler bile yazılmıştır.Öpüşmek insanların birbirlerine olan yakınlığını ve artık sözlerle birbirlerine ifade edemedikleri zaman duygularını açıkça hissetmelerini sağlar.Öpüşmek iki sevgili arasında ki çekim gücüdür.Bedenlerinin birbirlerine dokunma hislerinin ilk yansımasıdır.Öpüşmek günahmıdır sorusuna gelecek olursak bunun dini inanışınıza göre değiştiğini söyleyebiliriz.Müslüman inanışına göre bir kadın bir erkeğe haram kılınmıştır.Öpüşmek değil yanyana yalnız kalmaları,el ele tutuşmaları bile haramdır.Müslüman inanışına göre Allah tarafından haram kılınan herşey günahtır.Öpüşmek günah olduğu kadar insanı çeken hatta çoğu zaman engellenemeyecek bir davranıştır.Öpüşmeyi planlayamazsınız ben bu gün şu saate şöyle öpüşücem gibi bir şey düşünemezsiniz.İçinde bulunduğunuz o anda kendiliğinden oluşabilecek bir duygu ifade ediş biçimidir.Her zaman yasaklar insanları cezbetmiştir.Bir kadının bir erkekle öpüşüp günah olmaması için dinen evli olmaları şarttır.Günümüde iki sevgili olupta ben hiç öpüşmedim diyen birine rastlanması çok zor bir ihtimaldir.Bu demek değildir ki her çıkılan erkekle öpüşülür.Biraz öncede bahsettiğimiz gibi öpüşmek an meselesidir.

Kendinizi ne kadar şartlarsanız şartlayın,ne kadar ben asla öpüşmem derseniz deyin .Bir sevgiliniz varsa o an gelir ve tüm şartlarınızı ortadan kaldırır. Günahtan kaçınmanız için evlenene kadar bir sevgiliniz olmamasına izin vermemelisiniz.

öpüşmek günah mıdır

Önceki cevap:Saçımızdaki Bitler nasıl temizlenir Sonraki Cevap: Sevdiğim bir Oyuncuya nasıl ulaşabilirim