Yüzdeki Ben nasıl yokedilir

benler-nasil-gecer1.jpg

Yüzdeki benlerin oluşumunun bir çok nedeni vardır.Oluşan benlerin yada var olan benlerin kazınması tahriş edilmesi yada asitli olan sıvı losyonlarla yok edilmeye çalışması yanlış ve bir okadarda tehlikelidir. Benleri kurcalarsanız kanser olma riski bile doğar.

Benler cilt lekeleri kahve siyah ve koyu kahve olmak içere çeşitlere ayrılır.Benlerin yok olması yada hafiflemesi için kimyasal ilaçlar değilde doğal tedavi yöntemleri uygulanmalıdır.

Güneşte fazla kalınca oluşan cilt lekeleri veya doğum sonrası oluşan lekeler kremlerle veya bitkisel yöntemlerle temizlenir, ama doğuştan oluşan benler kesinlikle yok edilemez. Benler sizin güzelliğinizin süsüdür, benleri kesmeyi denerseniz kanser olma riskini de kabullenin.

Sonradan oluşan sivilceleri geçirmek ve cilt lekeleri için bazı çözümler vardır.

 

Benler ve Lekeler için bitkisel tedavi yöntemleri

Bir baş sarımsağı ezerek benin üzerine sürdükten sonra üzerini bandaj ile sarın bu işlemi gece yatarken yapın sabah kalktığınızda yıkayın bunu 1 hafta boyunca sürekli tekrarladığınızda faydasını görmeye başlayacaksınız.

Bir çay kaşığı kişnişi iyice dövdükten sonra benlerin üzerine sürün yine aynı şekilde bunuda gece yatarken uygulayıp sabah yıkayın 3-4 gün içinde etki etmeye başladığını göreceksiniz.

Bir çokba kaşığı keten tohumunu keten yağı ile beraber ezilmiş vaziyette karıştırın.Bu karşıma bir tatlı kaşığı bal ekleyin ve bir hafta yine hiç ara vermeden gee yatarken tekrarlayın.

Yüzdeki BENler nasıl gider

Önceki cevap:Kırışıklık kremleri, Kırışıklı maskeleri Sonraki Cevap: Ayakkabı sıkıyorsa ne yapmalı

gaye

merhaba ben bir şey öğrenmek istiyorum kişnişi dövdükten sonra yüze nasıl sürülecek toz halini alınca yüzde hergün£mü sabah akşam ugulanıcak bu konuyla ilgili bilgi alabilirmiyim teşekkürler

2013-05-16

Yns

sarımsak işe yarıyor fakat yüzü baya bi yakıyor ona dikkat.

2013-05-23

fsad

bnim yüzümde 15 tane faaln var sarımsak işe yararmı

2013-07-25

selvi

yüzdeki kahverengi benler bunları uygularsak geçermi

2013-07-23

canan

valla benim yüzümde benler var ben evdeki makkejlerle kapata biliyorum bence sizbunların hiç birini denemeyin ben başka bir sitede okudum sarımsak iyi değilmiş ben insana birazcıkta güzellik katıyo ben hepsini kapatıyorum am 1-2 sini kapatmıyorum çünki güzellik katıyor sizde dediğimi yapın ne yara nede acı olacak makkej ile kapatın ayrıc unutmayın makkej yaptığınız yere su deyse çıkmaz ama suy alıp o bölgey elinizle ovalayıp silerseniz çıkar örneğin yüzünüzü yıkarken suyu yüzünüze atın hiç elinizi deydirmeyin birde benim benlerim küçük nokta gibi ilk önce nefret ediyordum ama şimdi benlerimi seviyorum sakın o yöntemleri denemeyin ayrıca belli değil geçirip geçirmiceği

2013-07-27

admin

arkadaşlar bnm yüzmde küçük küçük benlere sarımsak işe yararmı birden oluştu ve hoş durmuyo

2013-08-14

4mrtkm

sarımsağı uygulayacağım da çok korkuyorum yaaaa .s..s.s

2013-08-30

SADASDA

Kişnişi Toz Haline Getirdim Yüzüme Islatıp Mı Sürcem Kuruyken Mi Yardım Lütfenn ..

2013-09-11

esra

ben sarımsak sürdüm iğrenç oldu 1 hafta kırmızı oldu kabuk bağladı ama sonra yine siyah ben oldu benin ustu sakın denemeyin çok pişman olursunuz ben 2 gun once beni aldırdm şuan kızark ama bakalm dikişler alınsında bi.

2013-09-12

sadsaas

ben kişnişi toz haline getirdim ben ime sürdüm gelişme olursa haber veririm

2013-10-25

rabia

samırsak yaramı

2013-10-18

selcan zeynalli

esra beni aldırdıktan sonra ne oldu?

2013-10-27

sedanur

benimde
yüzümde küçük benler var sarımsak sürsem iyi gelir mi lütfen yardımcı olunuz

2013-11-28

murat

bene kalem değdirdim kırmızılığı gitti bişi olurmu

2013-12-05

remziye

yüzümdeki siyah bene sarımsak iyi gelir mi

2013-11-19

şeyma

sakın yapmayın bn yaptım yüzünm yandı iz kaldı hepsi yalaannnn

2013-12-08

Rabie

ya kisnis nasil tohumumu ya ben ben ime nefret ediyorum

2014-01-03

wwar1123

Bakın arkadaşlar
Sarımsak işe yarıyor fakat çevresi su topluyor ben 1 kere denedim akşam 11 den sabah 10 a kadar su topladı ama faydasıda oldu yani nokta gibi içine gidiyor A:SD
yani isterseniz deneyin o su toplantısı 1 -2 -3 ay iz bırakıyor dikkat!!!!!!

2014-01-28

arife

WALA HEPSİ YALAN BEN SARIMSAK YÖNTEMİNİ DENEDİM AYNEN YÜZÜM YANDI MAHF OLDU ARKADAŞLAR SİZE TAVSİYEM SAKIN KULLANMAYIN SIRF İNSANLARI ALDATIYORLAR İNSANLARIN CANI YANSIN DİYE

2017-04-11

Yeni Sorular