Yüzdeki BENler nasıl gider

Puan: 10 out of 10 | Oy veren : 1 kişi. | Toplam Puan: 10.

benler-nasil-gecer1.jpg

Yüzdeki benlerin oluşumunun bir çok nedeni vardır.Oluşan benlerin yada var olan benlerin kazınması tahriş edilmesi yada asitli olan sıvı losyonlarla yok edilmeye çalışması yanlış ve bir okadarda tehlikelidir. Benleri kurcalarsanız kanser olma riski bile doğar.

Benler cilt lekeleri kahve siyah ve koyu kahve olmak içere çeşitlere ayrılır.Benlerin yok olması yada hafiflemesi için kimyasal ilaçlar değilde doğal tedavi yöntemleri uygulanmalıdır.

Güneşte fazla kalınca oluşan cilt lekeleri veya doğum sonrası oluşan lekeler kremlerle veya bitkisel yöntemlerle temizlenir, ama doğuştan oluşan benler kesinlikle yok edilemez. Benler sizin güzelliğinizin süsüdür, benleri kesmeyi denerseniz kanser olma riskini de kabullenin.

Sonradan oluşan sivilceleri geçirmek ve cilt lekeleri için bazı çözümler vardır.

 

Benler ve Lekeler için bitkisel tedavi yöntemleri

Bir baş sarımsağı ezerek benin üzerine sürdükten sonra üzerini bandaj ile sarın bu işlemi gece yatarken yapın sabah kalktığınızda yıkayın bunu 1 hafta boyunca sürekli tekrarladığınızda faydasını görmeye başlayacaksınız.

Bir çay kaşığı kişnişi iyice dövdükten sonra benlerin üzerine sürün yine aynı şekilde bunuda gece yatarken uygulayıp sabah yıkayın 3-4 gün içinde etki etmeye başladığını göreceksiniz.

Bir çokba kaşığı keten tohumunu keten yağı ile beraber ezilmiş vaziyette karıştırın.Bu karşıma bir tatlı kaşığı bal ekleyin ve bir hafta yine hiç ara vermeden gee yatarken tekrarlayın.

Yüzdeki Ben nasıl yokedilir yorumlar (18)2013-03-08 10:29:34, Güzel: 0 , Kötü: 5

Önceki Soru:Kırışık nasıl geçer, Kırışıklık kremi tavsiyeSonraki Soru:Hangi Forex şirketi güvenli

Yeni Sorular