2013 Burç Yorumları

2013 BURÇ YORUMLARI

2013-burclari.jpg

BALIK : Balık Burçları için ciddi anlamda bir cimrilik söz konusudur.Bu yıl balık burçları harcamalarında çok dikkatli olacağaklar savurganlık kelimesini unuttukları yıl olacaktır. Çevrelerine daha fazla uyum sağladıkları.Mutluluğu üst düzeyde yaşacakları bol kazançlı olacakları bir yıl balık burçlarını beklemektedir.

OĞLAK: Oğlak burçları 2013 yılının ilk bir kaç ayında sıkıntılı olsalarda bu yıl onların yılı olacak karamsarlıktan kurtulup huzur içinde geçirecekleri bir yıl yaşamaları için adamlar atacaklar.Oğlak burçları aşk hayatında bu yıl dikkatli olmalıdırlar.Aşkta zor günler onları beklemektedir.Maddi olarak onların yılı sayılabilecek bir yıl.

AKREP: Akrep burçları için herşeye yeniden başlayabilecekleri bir yıl olacak.Yapmak istediklerini ertelemeden özellikle iş yaşantısında değişiklikler söz konusu olacaktır.Aşk hayatı 2013 yılında 2012 yılına göre daha sakin geçecektir.Maddi sıkıntıları geride bıraktığı bir yıl olacak.

BAŞAK: Başak burçlarında 2013 yılında iş hayatında yarı dönem sıkıntı görünmektedir.Daha sonra yakaladıkları başarıya hiç sahip olamadıklarını görecekler.Borçları olan başaklar bu yıl dikkat etmeliler.Evli olan başaklara müjde bu yıl çocuk sahibi olacakları bir yıl.Bekarlar bu yıl evlilik haberi beklemesinler.

YENGEÇ: Yengeç burçları 2013 yılını yeniliklerle geçirecek bir yıl.Bu yıl onlar için hayatta hep istenen şeylerin başlangıcı olacak.Tüm dünya sanki yengeç burçları için seferber olmuş gibi hissedecekler.Aşlarını yeniliycekler.Yeni bir işe başlangıç yapacaklar.

BOĞA: Boğa burcu için 2013 yılı aşk yılı olacak.Aşkı ayaklarına sunulmuş olacak çok sevilecekleri bir yıl.Boğa burcu için Temmuz ayından sonra sıkıntı bir yıl olacak bazı sağlık sorunları yaşayacakları bir yıl,evliler için çocuk yılı olabilir.

KOVA: Kova burcu için 2013 yılı şanslarının en yüksek olduğu yıl olacak.aşk ve iş hayatında yenilikler kendilerini beklemektedir.İş değiştirmek isteyen kova burçları bu yılı iyi değerlendirmelilir.Huzurlu ,neşeli bir yıl geçirecekler.

YAY: Yay burcu 2013 yılında eğitimde yükselme görülmektedir.Eğitimle ilgili olan kişilerin bu dönemde şanslarının çok yüksek olacağı görülmüştür.Koşuşturmalarla geçecek bir yıl sizi beklemektedir.aşk bu yıl kovalara gülmeyecek gibi görünsede yıl sonu aşk hayatınız canlanacaktır.

TERAZİ: Terazi burcu 2013 yılına sağlık sorunları ile girecek.Sağlık sorunları bir kaç içinde  düzelecek ve 2013 yılını sağlıklı olarak bitirecek.Aşk terazilere bu yıl pek uğurlu gelmeyecek uzun beraberlikler yaşayan teraziler ilişkilerinde sıkıntı yaşamamak için karşı tarafla tartışmalardan uzak durması gerekmektedir.İş hayatında yükselmelerine engel olunamayacaktır.

ASLAN: Aslanlar için bu yıl iş hayatında zor geçeceğe benziyor.Ailevi sorunlar bu yıl huzurunuzu bozacağa benziyor.Bu huzursuzluk ekim ayına kadar sürecektir.Aslanlar bu yıl sıkıntı yok size tüm borçlar ödeneceği bir yıl olacak. Aşk aşk aşk diyoruz aslanlara. 2013 yılı burç yorumuna göre bu yıl aşkı bulacaksınız.

İKİZLER: ikizler burcu için bu yıl silbaştan yaşanacak bir yıl herşeye yeniden başlamak için tüm tabular yıkılacak.Maddi anlamda çok rahat edebilecekleri bir döneme girecekler.Aşk hayatları biraz karışık olacaktır.

KOÇ: Koç burcu için 2013 yılı tam bir dönüm noktası eğitimde yükselme işte başarı,aşkta son nokta evlilik var bekar koçlara müjde!Sade bir yıl oalcak ama bol amaçlı ve mutlu bir yıl geçirecekler.

Astroloji 2013 yılı genel Burç Yorumları

Önceki cevap:Doğum sonrası Kilo Vermek için yapılacaklar Sonraki Cevap: En güzel Kız isimleri, Kız bebek ismi listesi

zeynep

Bu burçlar çok güzel her gün bakıyorummmmm.

2013-03-07