Açelya Topaloğlu biyografisi

almila7.png

Açelya Topaloğlu 1 Ocak 1986 yılı İstanbul doğumludur.Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studio eğitimlerin`den mezun olmuştur.Bir çok dizi ve sinema filmlerin`de rol almıştır.

İlk oyunculuk deneyimini 2008 yılın`da başrollerini Meltem Cumbul ve Özcan Deniz`in paylaştığı Aşk Yakar isimli sevilen dizi`de Belda karakteri ile yaşamıştır.2010 yılı ekranların adete Türk Polisiye dizisi haline gelen Arka Sokaklar adlı sevilen dizi`de Ahu Gözcü karakterini canlandırmıştır.2012 yılına damgasını vuran ,başrollerin`de Murat Han ve Gizem Karaca`nın rol aldığı Eve Düşen Yıldırım isimli sevilen dizi`de Muazzez`in en yakın arkadaşı Sevda karakterini canlandırmıştır.

almimma.jpg

Sevda karakteri ile oyunculuk hayatında bir çok hayrana sahip olmayı başaran Açelya Topaloğlu,2014 yılı yaz dönemi dizilerin`den olan Kaçak Gelinler isimli komedi dizisin`de Almilla rolünü üstlenmiştir.Güzel oyuncu 1.66 cm boyunda ve Oğlak burcudur.

Açelya topaloğlu hakkında detaylı bilgi öğrenmek için http://dizioyunculari.net/oyuncu/acelya-topaloglu.htm adresine giriş yapmalısınız.

Açelya Topaloğlu Resimleri

acelya-1.jpgacelya-5.jpgacelya-topaloglu.jpgacelya2.jpgacelya4.jpgacelya6.jpgalmila7.png

Açelya Topaloğlu kimdir

Önceki cevap:Deniz Baysal kaç yaşında, Deniz Baysal evli mi Sonraki Cevap: En ucuz yaz okulları