Bayan arkadaş bulmak için ne yapmalıyım

rus-bayan-ara.jpg

Bayan arkadaş bulmak için ilk önce kendinize güveniniz olması gerekmektedir. Biraz güven biraz cesaret birazcık kılık kıyafet derken ortaya karizmatik bir erkek çıkar.

Erkekler için yakışıklılığın çok önemli olmadığına inanan bir toplumda yaşıyoruz. Erkeğin çirkini yoktur çekici olanı,sempatik olanı,karizmatik olanı vardır.

Yapılan bir araştırmaya göre bayanların erkeklerde ilk görüşte dikkat ettikleri nokta ayakkabıları ve elleriymiş. Bu yüzden kesinlikle bayan arkadaş bulmak istiyorsanız kişisel bakımınız tam olmalıdır. Kendinizi arkadaş çevrelerinden uzak tutmayın, kalabalık ortamlarda bulunmaya özen gösterin. Hatta kız arkadaşlarınızın gruplarına da girmeye çalışmalısınız.

Bunun haricinde günümüzde çok yaygın olan internet üzeri bayan arkadaş bulma sitelerindende yararlanabilirsiniz.Yada günlük sohbet kanallarından bayan arkaşlarla sohbet edebilirsiniz.Unutmamız gereken en birinci kural her kim olursa olsun tanımadığımız birine çok fazla güvenmemizdir.Kaldıki insanlar yıllarca tanıdığını sandıkları insanı tanıyamadıklarını  kendilerine atılan kazıktan sonra anlayabilmektedir.

Bayan arkadaş arıyorum ne yapmalıyım

Önceki cevap:Nasıl Oyuncu Olabilirim Sonraki Cevap: Cast Ajansları istanbul