En Güzel Aşk Sözleri

* Unut benden kalan ne varsa,unutmak tesellisidir yalnızlığın.Güneşi bir kadeh       şarap gibi içip,delicesine şarhoş olmak en güzel tarafı imkansızlığın.

* Sevgiyi uzağında sanıp onu uzağında ararsın.Yanı başında duran her sevgiye    inanmak istemezsin.Ama eminim canım sen sevgilerin en güzeline layıksın.

* Bir gece titreyerek uyanırsan bilki resmini öptüğüm andır.Bir gün yaşlar             süzülürse o güzel gözlerinden ,bilki sevdiğim yokluğundan öldüğüm andır.

* Hani gözler varya sözleri anlatır,hani sözler varya gözleri ağlatır.Hani anlar         varya değeri geç anlaşılır.Birde aşk varya seni bana anlatır.

* Seni seviyorum demek değil ki marifetxönemli olan o sözün tüm                       sorumluluklarını alabilmek.

* Karanlık aydınlıktan,yalan gerçekten kaçar.Güneş yalnız olsada etrafa ışık     saçar.Üzülme doğruların kaderidir yalnızlık.Kargalar sürüyle,kartallar yalnız     uçar.

* Aşık olduğun kişi hep başkasına aşıktır. Zaten sende nedense hiçbir zaman sana aşık kişilere aşık olamazsın.

* Eğer dönüp gittiğinde arkandan gelmiyorsa, o zaman dönüp giderek doğru şeyi yapmışsın demektir.

* Hayatta kimseye güvenmeyeceksin demek saçmalıktır inan. Ama kime iki defa güveneceğini hesaplamalı insan.

* Aklımda olduğun sürenin yarısı kadar yanımda olsan, hiç sorun kalmayacak gibime geliyor.


* İnsanlar değerli olmayı unuttular, önemli olmaya çalışıyorlar

*Sana verebileceğim pek bişey yok aslında; çay var içersen, ben var    seversen, birde yol var gidersen.


*Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüregine gözlerin zaman zaman takilirsa uzaklara kulaklarin ansizin çinlarsa bilki bir yerlerde delice özleniyorsun.

* Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüregine gözlerin zaman zaman takilirsa uzaklara kulaklarin ansizin çinlarsa bilki bir yerlerde delice özleniyorsun.

* Görünürde bir kusurumuz olmasa da birader? Kalbimizin damarları arkasında müebbet yemiş hayaller.

Susmak kabullenmek değil cevaptır anlayabilene.. Bil ki kısa cümleler kuruyorsa insan uzun yorgunlukları vardır sadece.

* Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır, geçip giden zaman


*Daha cesurum artık. Keşke dememek için çabalamıyorum. İçimde büyütmüyorum hiçbirşeyi ve kimseye, Hiç hayatımdan çıkmayacakmış gibi davranmıyorum. Gitmek isteyene bir yolda ben çiziyorum.. Selametle.


*Mantığa her ne kadar uymasa da, insanın elindekilere razı olması demek özgürlüğün kapısını ardına kadar açması demektir.

*İnsan aklın sınırlarını zorlamadıkça hiçbir şeye ulaşamaz.
*
Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım

*Seni Sevdiğim kadar ibadet etseydim ; cennette köşküm olurdu.

*Önce düştüğümde kalkmayı,sonra aleve dokunduğumda acıyı,sevmeyi öğrendim,sevilmeyi. her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim.

*Nasıl doldurduysan hayatımı varlığınla, Ben de yazmak isterim adımı defalarca Dudaklarımla dudaklarına,

*Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz,büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim , bir tek sensiz olamaz

*Gözlerinde yaşarım hayatı, renklerim oldun günlerime doğdun, sen nefesimde bir umut oldun ve her aldığım nefeste seninle yeniden doğdum.

*Seni Gözlerime Değil, Kaderime Yazmışım Sevdalım, aşk sözleri yazsam yetmez.

*Aşkı Seninle yaşamak isterim Sadece Bugünlerde Değil yarınlarımdada Seni hayat Etmek isterim Sevmiyorum Seni Aşığım Sana Bunuda Birgün Anlayacaksın ve şahidim olucaksın.

*Bütün Hafler Birleşsede Anlatamıyorum içimdeki Aşkı Kalbine, Bütün Nesneler Dizilse Önüme Çıkmıyor Anlamı Gözümde, Bütün Güzellikler RenkLi gelsede Gözüme Senin kadar renkli Değil Hiç kimse Seviyorum Seni Mertce

*Gururumu Bıraktım Artık Acı ile Kaynaştım Hayatımı Acı İle paylaşıyorum Sen ise gururumu Çiğniyorsun Büyük bir mutlulukla Helal Olsun Sana.

Güzel Aşk Sözleri

Önceki cevap:Güneş Gözlüğü Seçerken nelere bakmalı Sonraki Cevap: Amerika vizesi alırken gereken belgeler