Haftasonu Tatil Fırsatları

haftasonu-tatili.jpg

Yoğun iş temposun`da bunalanların özellikle değerlendirmek istediği Haftasonları ara sıra tatil kaçamakları ile değerlendirildiğin`de daha`da kayifli bir hal almaktadır.Haftasonu yapacağınız tatiller özellikle bulunduğunuz şehre 1-2 saatlik mesafelerde olduğun`da hem zamanınızı yollarda harcamamış ,hemde yorulmamış olacaksınızdır.

Özellikle İstanbul`da oturanlar için etrafında hafta sonunu değerlendirebileceği kısa mesafelerde bulununan bir çok otel ve pansiyonlar bulunmaktadır.Sabit bir yerde kalmaktan hoşlanmayanlar için günü birlik turlar yapılmaktadır.Günübirlik yada iki günlük olan turlardan size hitap edenleri tercih ederek harika bir hafta sonu geçirebilirsiniz.İsterseniz deniz kenarında denizin sesiyle şezlongunuzda güneşlenir.İsterseniz sırt çantanızı yanınına alarak dağ bayır bir gezi yapabilirsiniz.

haftasonu-tatailleri-1.jpg

Hafta Sonu Tatil Planı

  • Yanınıza kamp malzemelerinizi ve sevdiğiniz birini alıp tur şirketlerinin ayarladığı bir orman gezisi yapabilirsiniz.Çadırınız`da kalıp ,ateş yakıp,şarkılar söyleyip,geceyi yıldızları seyrederek geçirebilirsiniz.
  • Denizi ve güneşi seviyorsanız İstanbuldan Şile yoluna devam ederken konaklama imkanı sunan bir çok ponsiyon`dan yada otelden birini seçebilirsiniz.
  • İstanbul`un merkezin`de haftasonunu tatile gitmiş gibi hissettirebilecek bir çok otel bulunmaktadır.Bunlardan birine rezervasyon yaptırıp kendinizi bambaşka bir şehirde hayal edebilirisiniz.
  • İstanbula yakın olan bir başka güzellikler cenneti Sapanca`da da akla hayale gelmiyecek,bir hafta sonu tatili yaşayabilirsiniz.

Hafta sonu için küçük tatil planları

Önceki cevap:Yaz için Saç Modelleri 2014 Sonraki Cevap: Kaliteli Güneş Kremi Markaları