Sevgililer günü SMS Mesajları

Sevgililer Gününde aşkınıza söyeyeceğiniz en güzel sözler ve sms mesajları.

sevgililer-gunu-ozel-0a9346.jpg

Güller anlatsın sana olan sevgimi,güller anlatsın yalnızlığımı,çaresizliğimi,yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın sana olan sevgimi SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN BİTANEM.

Gönlüme taht kurdun gönlümün sultanı oldun ,gece gökyüzünde parlayan yıldızım ,sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun.SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN.

Yüreğimdeki tek arzu ,hayalimdeki tek tutku,beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim.SEVGİLİLER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM,DAHA NİCE YILLARA.

Bütün mevsimleri bir günde,bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle.Daha nice SEVGİLİLER GÜNÜNÜ beraber geçirmek dileğiyle..

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi parlıyordu.Ame ben seni güneşi seçtim bir güneş için binlerce yıldızdan vazgeçtim.Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Bu gün herzamankinden farklı bişey yapayım dedim olmadı.Yine sana defalarca aşık olup yine seni düşündüm.SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN BİTANEM.

Gözlerin gözlerimde,ellerin ellerimde,aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim.Sevgililer günün kutlu olsun...

Kuyruklu yıldızlar vardır dünyaya 70 yılda bir gelirler,insanlar onu hayatları boyu belkide birkez görürler,ben o yıldızı gördüm oda sensin. SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN BİTANEM.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğimki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin.SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN MELEĞİM.

Seni denizdeki kumlar,gökteki yıldızlar,ormandaki ağaçlar,dünyadaki insanlar,okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum seni.SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN SEVGİLİM.

Seni tahmin edeceğin kadar değil ,tahammül edemiyeceğin kadar çok seviyorum seni.Sana SEVGİLİM sevgilim diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

Sevgililer günü için özel sms ler

Önceki cevap:Sevgililer günü için Restoranlar Sonraki Cevap: Sevgililer Günü özel Yiyecek