Yaz için Saç Modelleri 2014

yaz sıcakınlarından dolayı saçlarımızla çok fazla ilgilenemesek de,bir kaç basit uygulama ile saçlarımızı hem daha rahat kullanabilir,hemde güzel görünmesini sağlayabiliriz.Sizlerde sıcak havalarda saçınızdan rahatsız olup nasıl yapmanız gerektiğine karar veremiyorsanız doğru adresteniz.

Sıcaklığın yükseldiği ve bunaldığınız zamanlarda özellikle saçlara sekil vermek çok daha zordur.Bu yüzden saçınızı örmek en pratik ve kolay çözümdür.Ayrıca 2014 yazı`na damgasını vuracak modeller arasında saç örgüleri mevcuttur.Saçın derli toplu durmasını ve enseye yapışmamasını sağlar.

2014-sac-orgu-modelleri.jpg

2013 yılının en gözdelerin`den olan Bob Kesimler 2014 yazına`da damgasını vurmaktadır. Bob Kesim sayesinde kiş bunalmaz ve aynı zaman`da zarif ve hoş bir görüntüye sahip olmasına neden olur.Saçlarınızın önü biraz daha uzun ve estetik görünürken ense kısmınız tamamen açık ve rahattır.

bob-kesim.jpg

Kısaca anlatılması gerekirse 2014 yaz modası saç sitilleri arasında bele kadar uzanan saçlar yada dalgalı fönler yoktur.Kişilerin rahatlığını çok daha fazla önemseyen modeller mevcuttur.

Yaz için en iyi saç modelleri

Önceki cevap:Yüzme havuzları istanbul Sonraki Cevap: Haftasonu Tatil Fırsatları