Yükselen Burç Hesaplama Tablosu

Aşağıdaki tabloyan göre yükselen burcunuzu bulabilirsiniz.

yukselen-burc-hesaplama-tablosu.jpg

Hemen hemen herkes burçlarını bilir.Acaba her burcunu bilen kişi yükselen burcunu`da biliyormudur. Tabiki herkes yükselen burcunu bilmez genellikle astrolojiye meraklı olan kişiler tarafından yüksel burcun bilinmesi daha yüksek bir olasılıktır. Halihazırda hangi burcum diye soruyorsanız öncelikle burç tahmini tablosuna bakınız.

Yükselen burcumuzu öğrenebilmemiz için doğum tarihimizi ve doğduğumuz günün hangi gün ve hangi saat olduğunu bilmemiz gerekiyor.Doğum gününün hangi gün ve doğum saatinin hangi saat olduğunu bilmiyorsak yükselen burcumuzu öğrenmemiz mümkün değildir.

Yükselen burç kişilerin fizyolojik ve dışarıdan görünen tüö hareket ve davranışlarını belirlenmesini sağlar.Yükselen burcun bulunmasında bir diğer önemli olan olayda hangi ilde doğduğunuzdur.Yükselen burç ufuk çizgisinin alçalması yada yükselmesiyle oluşan burç olduğu için doğduğunuz ildeki güneşim doğuşuna ve batışına görede değişkenlik göstermektedir. 2013 burç yorumlarına bakarak geleceğiniz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Burç yükseleni nasıl bulunur

Önceki cevap:Hızlı Zayıflamak istiyorum Sonraki Cevap: Hz. Muhammed kaç yaşında öldü