Zengin olmak için okunacak Dua

para-kazanma-duasi1.jpg

Zengin olmak ve kolay para kazanmak için bir sadece çalışma yetmediğini bilmek zorundayız.Zengin olmamızı yada kolayca para kazanmamızı eğer bizi yaradan Rabbimiz bizim için uygun görüyorsa kazanabilir.

Yerlerin ve göklerin tek sahibi olan Yaradan kimini fakir.Kimini zengim yaratmıştır.Allah itese herkesi eşit olarak yaratabilirdi.Her insanoğlunun ayrı ayrı alın yazıları vardır.İnsanlar daha doğmadan bu hayatta nasıl yaşayacakları alınlarına yazılmaktadır.Tabi bize bahşedilen bu hayatı daha güzel yapmak biz kulların elindedir.Yaşadığımız hayatı daha güzel yapmak için bizi yaradan Allahtan bunu istemeliyiz.Bunu isterken nasıl isteyeceğimizi bilmeli ve Allaha dua ederedk istemeliyiz.Allah edilen hiç bir duayı boş çevirmez.Allah kullarınınistediği şeyleri eğer onlar için hayırlıysa onlara verir.Yeter ki kul istemesini bilsin ve Allaha verdikleri için şükretmesini bilsin.

para-kazanmak-icin-dua.jpg

Zengin Olmak İçin Okunacak Dua

Bismillahirrahmanirrahim.

Elhamdü lillahillezi men veseka bihi lem yekün ileyye. Ve kulil hamdülillahillezi lem yettehiz veleden ve lem yekün lehü şerikün fil mülki ve lem yekün lehü veliyyün minez zülli ve kebbirhü tekbira. Allahü ekber Allahü ekber la ilahe illallahü vallahü ekber Allahü ekber ve lillahil hamd. Ve sübhanallahi bükraten ve esila. Hasbünallahi ve ni`mel vekil. Ni`mel mevla ve ni`men nasir. Ğufraneke rabbena ve ileykel masir. Vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim. Ve sallallahü ala seyyidina Muhammed in ve alihi ve sahbihi ecmein. Allahümme ya alimes sırrı venneca ve ya kaşifed durrü vel belva icalli min emri ferecen ve mahracen birahmetike ya erhamer rahimin. Allahümme lekel hamdü ve ileykel müşteka ve entel müsteanü ve aleyket tükelani ela ilallahi tasirül umur. Feseyekfikehümullahü ve hüves semiul alim. Ve sallallahü ala seyyidina Muhammed in ve alihit tayyibinet tahirin. Vel hamdülillahi rabbil alemin. Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Rabbi Ya Rabbi Ya Rabbi eselüke bismikel azimül muazzamü en terzukni rizkan halalan tayyiben ve veleden salihan bi rahmetike ya erhamer rahimin. Allahümme ente rabbi la ilahe illa ente halakteni ve en abdike ve ena ala ahdike ve va?düke ma süteta?tü euzü bike min şerrima sana`tü ebuüleke bini`metike aleyye ve ebuü bizenbi fağfirli zünübi fe innehi la yağfirüz zünübe illa ente bi rahmetike ya erhamer rahimin.

Kolay para kazanmak için Dua

Önceki cevap:En iyi aşk romanları 2013 Sonraki Cevap: Kolay Poğaça Tarifleri