Fesbuk Giriş

Puan: 10 out of 10 | Oy veren : 1 kişi. | Toplam Puan: 10.

facebook7.jpg

Face book`ta kaydınız olmasını istiyorsunuz.Fakat neler yapacağınızı bilmiyorsanız doğru yerdesiniz.

Bilgisayarınızın arama kısmından ilk önce http://www.facebook.com adresine tıklayarak facebook sayfa girişi yapılmalıdır.

Ekranda orta kısımda kaydol tuşuna bastıktan sonra adınızı ,soyadınızı,mail adresinizi girip kendinize bir şifre belirliyorsunuz. Daha sonra facebook girişinden e posta adresi yazan kısma mail adresinizi giriyor ve diğer şifre kısmınada belirlediğiniz şifreyi girerek facebook adresinizi açmış oluyorsunuz daha sonra açtığınız bu sosyal ağın içine girip istediğiniz bilgilerinizi paylaşabiliyorsunuz.Fotorafllarınızı yükleyip arkadaşlarınızın görmesini sağlayabilirsiniz.Yıllardır görmediğiniz sadece adını soyadını bildiğiniz kişileri nerede olduklarını bilmediğiniz kişileri isimlerini soyadlarını yazarak bulabilir belkide dostluğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.Facebook doğru amaçlar için kullanıldığında insanlara zarar vermeyen hatta faydalı olan bir sosyalağ hizmetidir.

FACE BOOK İLE İLGİLİ GÖRSELLER

facebook-6.jpg

 

Fesbuk Giriş Ekranı

facebook-5.jpg

facebook-3.jpg

facebook.jpg

Feysbuk çok güvenli bir sistem kullandığı için şifre kırma mümkün değildir, böyle bir amacınız varsa en kısa sürede vazgeçiniz. Feysbuk sistemi IP adresini kaydettiği için ev adresinize kadar bulabilirler.

Feysbuk şifre kırma yorumlar (0)2013-04-09 09:56:53, Güzel: 12 , Kötü: 4

Önceki Soru:İkinci el araba kaç kilometrede olmalıSonraki Soru:Türkiye Nereye Gidiyor