iyi Erkek arkadaş bulmak için ne yapmalı

justin-biber-genc-bir-kiz-ile1.jpg

Erkek arkadaş nasıl tavlanır ? Aslında sadece bir arkadaş mı ? istiyorsunuz yoksa bir erkek arkadaşamı ihtiyacınız var.

Ne istediğinizi bu noktada bilmeniz gerekmektedir.Kesinlikle iki arkadaşı birbirinden ayırt etmemiz gerekmektedir.

Genellikle kadınların en iyi arkadaşları erkeklerdir kendilerini anlayan isteklerinin ne anlama geldiğini bilen ruhlarının derinlerine inerek ihtiyaçları olduğu arkadaşlığı ,dostluğu yakınlığı kendilerine sunabilirler. Erkekler kadın ruhundan daha iyi anladıkları için diğer bayan arkadaşlar gibi bizim üzülebileceğimiz bir konuda yorum yaparken daha düşünceli yaklaşırlar.

Erkek arkadaşınız sevgiliniz demek değildir (tabii sevgililer günü için geçici birini aramıyorsanız o başka) ama sevgiliniz olmadığı zamanlarda en yakın arkadaşınız olan erkek arkadaşınız sizi boşluktan kurtarabilir.

Aynı zevkleri paylaştığınız bir erkek arkadaşa sahipseniz aranızda aşk olmadan da bir çok şey yapabilir arkadaşlığınızı dahada eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.Sevgiliniz olmadığı için yanında çok daha rahatsınızdır.Rahat konuşur rahat giyinir hatta rahatça ağlayabilirsinizde eğer yakın bir erkek arkadaşa sahipseniz siz şanslı olanlardansınız.

İstesekte ,istemesekte bayan arkadaşlarımız hayatımızda mutlaka vardır. Fakat erkek arkadaşın verdiği rahatlığı ve huzurun tadını aldıktan sonra bayan arkadaştan daha çok ihtiyaç duyacaksınız. Erkek arkadaş bulmak bayan arkadaş bulmaktan çok daha kolaydır.Kalabalık ortamlarda ,cafelerde .büyük alışveriş mağzalarında yada spor salonlarında kendinize yakın hissettiğiniz göz ucuyla temas kurduğunuz birileri her zaman olmasada genelde karşımıza çıkar.

Eğer erkek arkadaş`tan kastettiğiniz sevgiliyse,sevgili bulmak çok daha kolaydır. Günümüz teknolojisi artık her şehirden her ülkeden hatta her semtten ayağımıza kadar internetteki arkadaş seçenekleriyle doludur.

Unutmamamız gereken tek kural normal yada sevgili olarak  internet aracılığı ile tanıştığımız hiç kimseye güvenmememiz gerekmektedir.

Erkek arkadaş nasıl bulunur

Önceki cevap:Dizi Oyuncuları ne kadar para kazanır Sonraki Cevap: Drama ne Demektir, Drama nasıl yazılır

guler

Manaton heyatdan bezdım. Isteyırem heyatıma reng qatım

2013-10-15