Kaç Yaşında oyuncu olabilirim

oyunculuk-yasi.jpg

Oyucu olmak için yaşın hiçbir önemi yoktur. Diziler`de yada filmler`de her rol alan her yaştan oyuncu görülmektedir.Bir kişinin kaç yaşında oyuncu olabileceğine yaşı değil yetenekleri karar verir. Fakat dizide oynamak için velinizin izni gereklidir.

Oyuncu olmak yetenek ve kabiliyetinizin bu konuda gelişmiş olması gerekmektedir.Herkes annesinin karnında tabi ki oyuncu olarak doğmamaktadır. Oyunculuk isteyerek yapılması gereken bir meslektir.Çalışma ssatleri diğer meslekler göre çok daha uzundur.Oyunculuk mesleğini seçen birinin işinde belirli bir saati yoktur.Kabiliyetiniz ve yeteneğiniz varsa eğer oyunculuk yapmak istiyorsanız yapmanız gereken size en yakın olan bir cast ajansa başvurmaktır. Oyunculuk gösterişli bir meslektir.Oyunculuk yapmak istiyorsanız mutlaka bir cast ajansa başvurmanız gerkmektedir.Cast ajansa kayıt yaptırmak için şahsen yada web adreslerinden başvuru yaparak ön görüşmeye çağrılırsınız.Ajans sizi görüşmeye çağırdığı zaman fotoğraf çekimi ve deneme çekimi yaparak sizin kabiliyetinizi değerlendirmeye alır. Size uygun bir rol olduğu zaman ajans size ulaşmaktadır.

cast-ajans.jpg

Cast Ajans Adresleri

www.hyattcasting.com

www.ajansella.com

www.castajansim.com

www.istanbulajans.org

www.lifecastingajans.com

www.abcajans.net

www.donkisot-cast.com

www.zindiciajans.com.tr

www.erberk.com.tr

www.tunaajans.com

www.maydonozajans.com

www.mandalinacasting.com

www.imcajans.com

www.vitamincasting.com

Oyuncu olmak icin kaç yaşında olmak gerekir

Önceki cevap:Bursa Bayan arkadaş Siteleri Sonraki Cevap: Gül yapraklarındaki siyah lekeler niçin olur,tedavisi nedir

2013-12-03 18:07:05OyunculukDizi Oyunculuğu

Kübra

Yasim 13,Viyanada kaliyorum bende cok oyuncu olmak istiyorum bu benim dileyim keske benimde bir rolüm olsa ama viyanada kaliyorum yardimci ola bilirmisiniz vve ailemin bundan haberi yok astlinda ama lütfen cok istiyorum!!!

2013-12-23