Kız Arkadaş Nasıl Bulunur

mutlu-sevgililer.jpg

Günlük yaşantınızda çekimser mi  davranıyorsunuz ,hiç kız arkadaşım yok  mu diyorsunuz ?

Ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. İşte size mükemmel arkadaşlıklar salayalacak bir kaç özel formül.

Okuldasınız ve kızlarla aranız hiç iyi değil ne yapmanız gerekiyor?

Kızların en çok hoşlarına giden bilmelisinizki kendilerine kibar davranılmasıdır hoşlandığınız kıza diğer kız arkadaşlarınızdan kibar davranırsanız mutlaka ilgisini çekmeyi başaracaksınızdır.

Çalıştığım iş yerinde Bayanlarla Arkadaş olamıyorum

Bayanlarla ne şekilde bir arkadaşlık istediğinizn kararını verip.karşınızdaki bayana ona göre davranacaksınız, minik jestleriniz olacak,ona onun kendiniz için diğer bayanlardan ne kadar farklı olduğunu hissettirmeniz gerekmektedir.

Kız arkadaş bulacak ortamlar neresi diyorsanız genellikle okul yakınlarındaki cafeler,büyük alışveriş merkezleri,sinemalar ve bulunduğunuz şehrin merkezinde olan özel bir yürüyüş caddesi olabilir.Bu gibi yerlerde beğendiğiniz kızın ilk görüşte sizden hoşlanıp hoşlanmayacağını anlamanız gerekmektedir. Sizden hoşlandığını anladığınız bir kızın gözlerinin içine bakarak ondan hoşlandığınızı belli edin.

İnternetten Arkadaş Bulmak

Bunun haricinde internette arkadaş bulma ortamları çok fazladır.Teknoloji çağında sanal nikahlar bile kıyılırken siz neden netten arkadaş bulamayacaksınız ki? Fakat internet ortamı hiç tanımadığımız bilmediğimiz kişilerle doludur bazı insanlara ne kadar güvensekte tanımadığımız için onunla yüz yüze gelmeden her sırrımızı her şeyimizi paylaşmamalıyız özellikle bizim hayatımız için önem taşıyan bilgilerimizi kesinlikle paylaşmamalıyız.İnternette bir çok kız arkadaş bulma siteri mevcuttur.

İnternetten kız arkadaş bulmak için birkaç  site ismi

www.bayanarkadasara.com

www.canlisohbet.web.tr

www.siverekrap.com

www.bayanarkadasara.net

Önce hemen sevgili olmayı düşünmeyin, kız arkadaş bulduktan sonra sohbeti koyulaştırıp aynı hobileriniz olduğu, ailenizin aynı seviyede  olduğu ve kafanızın uyuştuğundan emin olmalısınız. Sonra sevgili olarak hayaller kurabilirsiniz. unutmayın kuaförden çıkan her kız güzeldir, ama her kız sizin kafanıza uyacak diye bir kural yok. Bir kızla daha arkadaş bile olmadan ilerisini göremezsiniz.

Kız Arkadaş Bulmak için ipuçları

Önceki cevap:Genpa Teknik servis telefonları Sonraki Cevap: Yorgunluk ve stress ile probleminiz varsa

akgyul

meraba arkadas arayan varsa ben burdaim ,amma ciddi olarak

2013-12-05