Bir kızı tavlamak için ne yapılır

Eğer bir kızdan hoşlanıyorsanız bunu ona söylemelisiniz aksi taktirde söylememek, içinde saklamak size sıkıntı verecektir. Hoşlandığınız kişinin ilgisini kazanmalısınız.
Arkadaş ortamlarında bulununuz, sizi farketmesini sağlayın. Sevgilisi olup olmadığını öğrenmelisiniz, gerisi sizin yeteğenize kalmış ister arkadaş ortamıyla samimi olup öğrenin, yada şaka arasında sorabilirsiniz.

Çıkma teklifi sırasında kendinizi kasmayın ve rahat olduğunuz zaman söyleyiniz. Onunla sohbet etmek için kendinizi motive edin kendinizi ilk sohbette iyice tanıtın ve etkileyici cümleler kullanın, başarılı espiriler yapmak kızların gözünde öne geçmenizi kolaylaştırmaktadır kızlar esprili erkeklerden hoşlanır ancak espri yeteneğiniz var ise kullanınız gereksiz ve itici espriler kimsenin hoşuna gitmez, Ona iltifat ederek kalbini feth edin her bayan iltifattan hoşlanmaktadır ancak bu olayın yeri ve zamanı vardır bir çocuk gibi değilde karşısındakini beğenen bir erkek gibi iltifat ederseniz kazançlı çıkarsınız.

önemli nokta: İltifat edeceğim derken abartmayın, herkes kendini az çok tanır, esmer bir kıza "altın gibi saçların var" derseniz bu iltifat değil komiklik olur.

önemli nokta: Espri yapacağım derken salak durumuna düşmeyin. Kızlar espri yapan akıllı erkekleri sever, soğuk espri yapan itici tipleri sevmez.

ask-sevgi-live.jpg

Bir kıza aşık oldum ne yapmalıyım ?

Sonraki Cevap: Başbuğ ne demektir