Komik sözler

Puan: 10 out of 10 | Oy veren : 1 kişi. | Toplam Puan: 10.

"Anne ben niye kimseyi sevemiyorum", bu şanssızlık genetikmi ?
"O senin kişisel mallığın bizi karıştırma?

 Babaanne, sen evlenirken dedemden elektrik alabildin mi ?
Babannem: Yok yavrucum bizim zamanımızda sadece gaz lambası vardı.

 Cennet annelerin ayaklarının altındadır.
Demek ki annem "Seni ayağımın altına alırım" derken benim iyiliğimi düşünüyormuş.13 yaşındaki yeğenim facebook durumuna "hala bıraktığın yerdeyim" yazmış.
Hemen ablamı aradım, "nerede bıraktın bu çocuğu" diye kızdım.Sevgilim olduğunda, birden bire artan kısmetlerim için çok acayip sövesim var. Yalnızlıktan ölürken neredeydiniz? Uleyyn.Baba, dünyanın en iyi çocuğuna sahip olmak nasıl bir duygu?
Ben nerden bileyim, git dedene sor.

 Justin Bieber sevgilisi için Disneylandı kapatmış, gece kulübü kapatamaz tabi yaşı tutmuyo çocuun.

 Bugün saçını ütüleyen kız, yarin çamaşır makinasında yıkar.Amerikalı uzayda yaşamı araştırıyor bizimkiler sigaranın külünü dökmeden sonuna kadar içebilmenin peşinde. Bizimkileri uzaya göndersek ne olur acaba.Otobüste "arkaya doğru yürüyelim pls" diyen adama
"yürümek isteseydik otobüse binmezdik" diyesim geliyor.Bazı insanları ALLAH a havale etmek yerine daha iyisi: Ağzını burnunu kırıp Paket olarak yollamak istiyorum!Sevgilisine taksitle hediye alıp taksiti bitmeden ayrılan adamın dramını film yapsak milyonları ağlatırız gibime geliyor.Fırıncı sıcak diye ekmeği eliyle zıplata zıplata getirince utanmıyor musun "milletin ekmeğiyle oynamaya" diyip kaçtım. Ekmeği almayı unuttum lann.-Aloo oğlum nerdesin ?
-Otobüsteyim anne geliyorum.
-Çıktın mı okuldan ?
-Yok anne otobüsü okula soktum.Bazen evi arabayı satıp şöyle bi deniz kenarına yerleşeyim diyorum, tabi bunun için önce ev ile araba almam gerekiyor.

 


komik-sozler.jpg

 


(Kız)
Anneme bugün işe gitmicem dedim, ütü yaptık, bulaşık yıkadık şimdide Dest-i İzdivaç izleyip fasulye kırıyoruz,
Not: Pişmanım! çok çalışmak istiyorum.Kız arkadaşımı o kadar çok seviyorum ki eskimesin diye başkalarının kız arkadaşlarını kullanıyorum. Çok ekonomik bir adamım.Eğer bir kızın profil fotoğrafları belden yukarı ise kısa boylu, omuzdan yukarı ise şişmandır, sadece gözleri görünüyorsa... kaçınYolda giderken eski sevgilimi gördüm yol verdim, eskiden de yol vedim... O olmadan daha Mutluyum..Hap yazma yutamam, şuruptan miğdem bulanır, iğneden de korkarım.. diyen ergene "Muska mı yazayım" diyen doktora sevgilerimi yolluyorum.

 

 Türk kadınına "beyin nerenedir" diye sormuşlar, o da "beyim işe gitti" demiş.

 

 Sevgilin mesaja 10 veya 15 dakika sonra cevap veriyorsa ve sen bekleyen taraf isen küfür etmeye hakkın vardır. dilekçe ile birlikte küfür yazıp yolla.Fare`ye deney yapmışlar; Viski vermişler oynamış zıplamış. Rakı vermişler elini masaya vurmuş "o kedi buraya gelecek" demiş.Otobüste ayağa kalktığımda yanımdakinin "inecek misiniz" sorusuna "hayır, donumu düzelticem" deyip tekrar oturmak istiyorum.Hani dilimizin ucuna gelipte söyleyemediklerimiz var ya; Allah o cümlelerin yolunu açık etsin !Flört ettiğim kız "ilişkimizin adını koyalım mı artık" deyince "Mahmut olsun bari" dedim; "dedemin adı".. kızıp gitti. bence güzel isim, komik değil karizmatik sanki.
Derste "Hep aynı parmakları görüyorum" diyen hocama; Değişik olsun diye, orta parmağımı kaldırdım. Dersten attı, mağdurum, ama bunu kendisi istedi.
Kızlar kendisiyle ilgilenmeyen erkeklerden hoşlanıyor diye, 3 yıldır hoşlandığım kıza merhaba bile demiyorum. Umarım mesajı almıştır. Beş yıl sonra evlenme teklif edicem.Ağladığımı gördüğü halde bana gelipde; "Ağlıyor musun" diye soran mala; Yok, ben gözümden işiyom diyesim geldi.Bankamatikten para çekince sayan vatandaşlar; para eksik çıksa ne yapacaksın çok merak ediyorum. Delikten geri mi sokacaksınız.Sivrisinekleri anlamıyorum. Direk gel, sok ve git. Kulağıma gelip de "Nasıl soktum ama, muhahah" şeklinde vızıldamana ne gerek var. Olayı kişiselleştirme, terlik geliyor.Kasımda aşk başka değildir. Kasımda aşk yoktur. Okul vardır, sınavlar vardır, stres vardır, soğuk vardır, matem vardır.Erkek milletine "susuzluktan öldüm bir bardak su ver" desen kalkmaz, halısaha maçı var de kıta değiştirir. mars a gider.Beni çekemeyenlere tavsiyelerim; Halay, mekik, fön, yada okey çeksinler! Baktılar olmuyor; Sabır çeksinler ! olmadı s.ktirip gitsinler.Eski zamanlarda trip yapan kız da hiç çekilmezmiş ha. Sen günlerce mektup bekle, cevap "peki" olsun. Adam katil olur valla. komik midir nedir.Annemin damatlar için yorumu: "Bütün öküzler de bizi buluyor" nasıl ot yetiştirecem bunlara.Tv`de heyecanlı bişey olduğu zaman "nefesler tutuldu" deniyor. Kim bu nefesinı tutan beyinsiz anlamıyorum. Boğulacaksınız olm.Bir kadının fotoğrafını çektiğin an ile "dur bir bakayım nasıl çıkmışım" demesi arasında geçen süreye ışık hızı denir.Yolda düştüğümü gören ve buna rağmen "düştün mü" diye soran mal. Yok, düşmedim. Benim dolaşma tarzım böyle.Her türlü teknolojik ürünün çakmasını yapanlara "ÇİN", her türlü yiyeceğin çakmasını yapana "BİM" denir.
Ne çok gezen bilir, ne çok okuyan.. Her şeyi "Anneler bilir" ne gezer nede okur. İtirazı olan ?Kıza; "Seninle ciddi düşünüyorum" dedim, "İspatla" dedi. Takım elbise giyip oturdum karşısına, ülke sorunlarını konuşuyoruz. Hala inandıramadım ciddi olduğuma.Baba ben arkadaşıma ders çalışmaya gidiyorum.
Kızım yıllar önce annen de bana ders çalışmaya gelmişti otur oturduğun yerde. daha yaşın küçük.Otuz yaşındaki heriflerin lise üniforması giyip kolej öğrencisi rolü oynadığı dizilere lütfen artık bittt...Kadın kamyon şöförü duvar yazısı: "Torpidomda aseton yoksa da güzelim, ben ojemi mazotla da silerim"Fön çektirdikten hemen sonra yağmura yakalanan kadın kadar tehlikeli çok az şey var bu dünyada. Yanaşmayın derim.Millet ruh ikizini buluyo, ben ruh öküzümü buldum. Nasıl ayrılsam diye düşünüyorum.

Daha fazla Komik Sözler için , yeni sitemize bekleriz.

En komik atarlı sözler yorumlar (1)2013-03-15 13:40:09, Güzel: 2 , Kötü: 1

Önceki Soru:Sigorta günlerimi nasıl görebilirimSonraki Soru:Kış lastiği zorunlu mu