Nasıl Sevgili Bulurum

Nasıl Sevgili Bulurum

sevgili.jpg

Aslında önemli olan sevgili bulmaktan önce, birlikte anlaşabileceğiniz, eğlenceli zaman geçireceğiniz birini bulmaktır.

Sevgili bulmak için:

* Öncelikle insan içine çıkmalısınız. Evde otururken insanlar camdan girmez. zaten camdan giren kişi ile de siz sevgili olmazsınız (umarım)

* Kendinize çeki düzen verin. İnsanlar yakışıklı veya güzel aramadan önce "bakımlı" bir kişi ararlar. kendinize iyi bakarsanız ilgi çekersiniz.

* Moral verici olun. can sıkıcı ve karamsar biri ile arkadaş olmak istemezsiniz değil mi ! başkaları da istemez. o zaman eğlenceli ve güleryüzlü bir kişilik olun. evden çıkmadna önce iki fıkra okuyun.

* İnsanları anlamaya çalışın. Her tanıştığınız kişiyle samimiyet kurup sevgili olmaya çalışmayın. Karşıdakini anlayıp derdine ortak olursanız, veya birlikte iyi zama ngeçirirseniz, belki sevgiliniz olmaz ama kim bilir tanıdığı, size uygun iyi bir arkadaşı olabilir.

* Bir kişiye sevgili demedne önce iki kere düşünün. Birlikte zaman geçirmekten çok ne derecede anlaştığınız önemlidir. Eğer onun sevdiği şeyleri sevmeye çalışıp kendi sevdiğiniz şeyleri terkediyorsanız kişiliğiniz değişiyor demektir. Bu durumda onun sevdiği kişi olmanız zordur, çünkü yavaş yavaş değişiyorsunuz demektir. Zararlı olmadığı sürece alışkanlıklarınızı değiştirmeye veya arkadaşlarınızı sevgiliniz için bırakmaya uğraşmayın. Sevgiliniz sizi terkettiğinde dönüp ağlayacağınız bir arkadaşınız da kalmaz.

* İnsanları sevin, her arkadaş olduğunuzla evlenme planları yapmayın. Evlilik düşünmeden önce uyumlu bir çift olup olmadığınızı netleştirmeniz gerekir. (Bu biraz zaman alır) Arkadaşlarınızın öğütlerini dinleyin. çoğu zaman dedikleri doğru çıkar.

asik.jpg

Artık sevgili bulmak kolay olduğuna göre ileri aşamaylara geçebilrisiniz,nasıl öpüşülür.

Benim niye sevgilim yok

Önceki cevap:uygun kredi alırken nelere dikkat etmeli Sonraki Cevap: docx dosya uzantısı nasıl açılır

nihat

benı seven bırı olsun

2013-03-24