Nasıl yakışıklı olabilirim

2.jpg

Yakışıklı olmak için ilk adım fiziksel olarak dikkat çekmek ve güzel giyinmektir. Kaliteli ve şık giyinmek her zaman sizin bir adım öne geçmenizi sağlamaktadır. Bayanlar her zaman güzel ve şık giyinen erkeklerden hoşlandığını söylemişlerdir. Kıyafet dışında saçınızın temiz ve bakımlı olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Kıyafetleriniz uyumlu tercih etmelisiniz ve yerine göre yüzük, kolye, saat tarzı objeler ile de kombine etmelisiniz. Günlük sakal ve bıyık traş olmalı ve gerekiyorsa sakal modeli yapmalısınız.

Bunlardan sonra bir erkekte en önemli özelliklerden biri kendine güven duymasıdır, erkek güç ve asalet sembolüdür, bir kral gibidir, bir savaşçı gibidir. Utangaç ve pısırık bir erkek olamaz, olsa olsa ona çocuk denir. Kızlar küçük çocuklara aşık olmaz, yetişkin erkeklere aşık olmalarının sebebi ihtiyar olmasından önce; kendine güven duyması ve karizmatik olmasıdır.

Yakışıklı olmak için ne yapmalıyım

Önceki cevap:Çok karizma sözler Sonraki Cevap: Rüyada fare görmek ne anlama gelir

mehmet

Ben kendimi tipsiz hissediyorum aynaya bakamıyorum bu yüzden moralım bozuk hiç birşey yapasım yok ne yapmalyım

2013-04-30

Anil

Fiziksel olarak zinde ve yerinde olmak onemli.Kiyafet olarak kisi kendisine yakisani giyinmelidir.En onemli olgu kizlari etkilemektir bir kizi kiyafetinle tam olarak yada sadece fiziksel gorunusunle etkileyemessim.Karsilikli ilgi ve bag cok onemli o yuzden size uygun sizi anlayacak ve dinleyecek bir kiz arkadas bulmaniz gerekir.Kisisel Bakimda onemlidir.Mehmet kardesim,senin boyle dusunmene uzuldum belkide su an senin yuzun gibi bircok hasta,zor durumda olan insanlar senin yuzunu istiyor.Aynaya bakmaktan korkma daha cok bak insan konusmali kendisiyle bazen guclu ol kardesim :)

2013-07-14