One direction grubu gay mı

Puan: 10 out of 10 | Oy veren : 1 kişi. | Toplam Puan: 10.

one-direction.jpg

Dünyaca ünlü olan One Direction Grubu üyeleri hakkında sinir bozucu dedikodular çıkmaktadır.Öyleki çıkan dedikodulara hayranları tepki göstermektedir.

Genç kızların aklını başından alan One Direction Grubu hakkında çıkan grup üyelerinden bazılarının yalnız takıldığı iddiaları Grup üyeleri tarafından cevap verme gerekliliği bile duymadıklarını açıklayarak,yalan haberlerle grubun adını kirletmeye çalışan kimseye izin vermeyeceklerini açıklamışlardır.

Bu haberin yalan bir haber olduğu ve grup üyelerinin ailelerinide zor durumda bırakan haberin kim tarafından ortaya atıldığı araştırılmaktadır.Genç kızların yoğun ilgilerini kıskanan rakip sanatçıların hayranlarından gelen bir karalama haberi olabileceği üzerinde de durulmaktadır.Pırıl pırıl başarılı 5 tane genci bu gibi ucuz dedikodularla kirletmeye çalışan dedikoducular tarafından yapılan bu grubu lekeleme çalışmaları başarısızlıkla sona ermiştir.

One direction grubunda neden kız yok yorumlar (0)2013-07-19 09:29:35, Güzel: 0 , Kötü: 0

Önceki Soru:Evlenmek için Ciddi bir bayan arkadaşı arıyorum ne yapmalıyımSonraki Soru:Bir arabanın şanzımanın düzgün çalışıp çalışmadığını nasıl anlayabiliriz