Oyuncu olmak istiyirem ne yapabilirim

Puan: 10 out of 10 | Oy veren : 1 kişi. | Toplam Puan: 10.

dizi-oyunculari.jpg

Televizyonfilmlerinde ve dizilerde Oyuncu olmak için birkaç çıkış yolu var, fakat hepsinden önce bu işi para için değil "zevk aldığınız için" yapmalısınız. Eğer para için oyuncu olmaya çalışırsanız işlerin ters gittini ve kötü bir oyuncu olduğunuzu göreceksiniz. Kötü oyuncular iyi para kazanamaz.

Sadece "işini seven ve en iyi oyuncu olmak için çalışanlar" kazanır, zaten bu dereceye erişmiş insanlar paraya önem vermez.

 

Oyuncu olmak için yapabileceğiniz çıkış noktaları:

 

1- Okul: Oyunculuk okuluna gidebilirsiniz. (bazı okullar fazla para istemektedir). En sağlamı bir okuldan başlamaktır. Oyunculuk kursları da alternatif olabilir fakat bunların bazıları sadece para kazanmak için açılmıştır. dikkat etmek gerekir.

2- Belediye tiyatrosu: Belediyenin tiyatro kadrolarına girmek için çevresi olan birilerine ulaşmaya çalışırsınız (fazla siyasi).

3- Cast Ajansları: Cast ajanslarına kayıt yaptırıp filmlerde figuran olabilrisiniz, en ucuzu budur. Fakat kendinizi yetiştirmeniz zor olur. Ömrünüzün yarısı figuran olarak geçer. Cast ajansları.

4- Ustanın izinden: Bir oyuncuya takılıp hem fikir alabilir hemde izlenecek yol konusunda görüş sorabilrisiniz, (iyi bir oyuncuya ulaşmak için tanıdığınız fazla olmalı). Dizi oyuncularına ulaşmak zordur ve size ayıracak zamanları yoktur.

5- Yapım Ajansları:Bir yapım ajansında alt seviye işe girersiniz. Farklı bir kişiliğiniz varsa sizi farkedip oyunlarda küçük roller verebilirer.

Dizi oyuncuları hakkındaki yeni sitemizde oyuncu olmak hakkında bilgi edinebilir ve oyuncuların facebook adreslerine ulaşabilirsiniz.

Oyuncu olmak için ne yapmalıyım yorumlar (16)2014-03-24 11:36:03, Güzel: 0 , Kötü: 1

Önceki Soru:Cuma Suresi MealiSonraki Soru:Saç dökülmesine karşı Şampuanlar ne kadar etkilidir