Sevgililer Günü Sözleri

800px-valentinesdaytree.jpg

Sana bahçeden gül değil,güneşten atom koparıp getirmek istiyorum.Ama kalbim gibi ellerinde yanar diye korkuyorum.
SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN BİTANEM

Sesini duysamda her an yüzünü görmek gibi değil,özlediğimi bil her an çünkü hiç birşey seni sevmek gibi değil!Seni o kadar çok özledim ki...Sevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için çıldırıyorum.

Beni karanlıktan aydınlığa,yalandan gerçeğe,ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler.Seni seviyorum.Daha nice günlere hep beraber girelim canımm SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN.

Bir demet gül vermek isterim sana Güllerden güzelsin aslında.Gülü bir gün,seni sonsuza dek seviyorum.

Eğer gökyüzü bir parça kağıt ,deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi.Seni o kadar çok seviyorum ki.

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer.Bazıları da çok çok güzel.Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor.Sevgililer günün kutlu olsun.

Bütün mevsimleri bir günde,bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle.Daha nice sevgililer günü beraber geçirmek dileğiyle.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum.Titriyor ellerim ,ellerini tutamıyorum.Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN.

Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde,bugünde,yarında,yüreğin kadar yanındayım.Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy ben hep ordayım.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım. SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN SEVGİLİM.

Denizi içenken maviler takıldı boğazıma,karaya vuran balık gibi çirpınıyorum.Mavi gözlerini özlüyorum.Sevgililer günün kutlu olsun sevdiğim.

Hadi gel tut ellerimi!Benimle yan!Benimle meydan oku her çaresizliğe.Benimle uyu benimle uyan.Birlikte varalım nice sevgililer gününe SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM.

Aşk sözleri için devamı: Aşk sözleri

Gözlerin gözlerimde ,ellerin ellerimde ,aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim.Sevgililer günün kutlu olsun.

Bütün mevsimleri bir günde ,bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle...Daha nice sevgililer gününü beraber kutlamak dileğiyle...

Sevgililer Günü Mesajları

Önceki cevap:Bikini modelleri ve Fiyatları 2013 Sonraki Cevap: Sevgililer Günü Tarihi